PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201235}

Kolacja dla palantów

Dinner for Schmucks
5,8 23 015
ocen
5,8 10 1 23015
4,9 8
ocen krytyków
Kolacja dla palantów
powrót do forum filmu Kolacja dla palantów

Dziwie się, że wytrzymałem do końca, ale przeczytałem tu, że zakończenie rekompensuje początek i łudziłem się, że jeszcze coś uratuje ten gniot.
Drugim powodem, dla którego zdecydowałem się odpalić to ścierwo była obsada.
Lubię filmy, gdzie grają razem Carell i Rudd i o ile rola Rudda była w miarę dobra tak Carell był żałosny.
Nie wiem jak bardzo trzeba być ograniczonym żeby uznać ten film za dobry...
Która kobieta wróciłaby do faceta, który zgotował jej takie piekło po usłyszeniu kilku czułych słówek.
Który facet ciągnąłby dalej znajomość z człowiekiem, który zrujnował mu życie.
Cała ta fabuła z szukaniem idiotów na kolacje jest nienormalna.
Komedia to komedia, nie wszystkie mają wyszukaną fabułę, ale przynajmniej śmieszą, a w tej może był jeden moment czy dwa, gdzie lekko się uśmiechnąłem, ale w większości czuć jedynie zażenowanie, a te sceny z typem, który potrafił zawładnąć umysłem udowadniają, że scenariusz do tego filmu był pisany na kolanie, a Rudd upadł naprawdę nisko, że zgodził się zagrać w czymś takim.
2h w plecy...

ocenił(a) film na 7
Jinx599

Ja jestem ograniczony! I pewnie dlatego uważam ten film za dobry. Ty jesteś światowej klasy oceniaczem filmów. I pewnie dlatego spędzasz życie na waleniu gruchy w intencji swojej genialnej mózgownicy.

ocenił(a) film na 9
Jinx599

Z tego typu filmami trzeba trafić na odpowiedni nastrój. Jeśli oczekujesz wyszukanego inteligentnego poczucia humoru okraszającego realne sytuacje ktore moga zainstniec w zyciu to faktycznie taki film to gniot. Ale jak jestes zmeczony po tygodniu pracy i chcesz sie odmozdzyc i masz nastrój na głupkowane poczucie humoru to ten film jest genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones