PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769531}

A Silent Voice

Koe no Katachi
8,1 11 611
ocen
8,1 10 1 11611
Koe no Katachi
powrót do forum filmu Koe no Katachi

Kocham ten film. Jest po prostu piękny. Zakończenie mnie usatysfakcjonowało. Uważam, że Ishida wystarczająco dużo zapłacił za błędy. Uwielbiam gdy w filmach/anime/książkach są dobre zakończenia. Myślę, że na końcu każdy był szczęśliwy więc... czego chcieć więcej? :)

ocenił(a) film na 10
morgana_lefay_2

żeby wyznali sobie miłość lol ?

ocenił(a) film na 9
B3LIVE

Tego mi brakowało... ale widać, że to celowy zabieg żeby ciągle była ta niepewność.

ocenił(a) film na 10
rootpl

tak czy siak chyba najlepsze anime jakie widziałem, nie licząc grobowca świetlików.

ocenił(a) film na 10
rootpl

A mi nie brakowało żadnych romansów. Bohaterowie uczyli się od nowa żyć - nawiązanie przyjaźni, akceptacja siebie i swojej przeszłości wiodły w tej historii prym. Miłość nijak pasowała do tej sytuacji i jej obecność sprowadziłaby to anime do poziomu reszty szkolnych historyjek miłosnych.

ocenił(a) film na 10
Rini

Dokładnie. Miłość do innej osoby nie jest w tym filmie absolutnie ważnym elementem. Tutaj chodzi o akceptacje innych i ich świata. O zrozumienie, naprawienie błędów i wybaczenie. Poza tym to jeszcze dzieciaki - dopiero co sobie wybaczyli a już byście chcieli miłość między nimi.

ocenił(a) film na 10
katarzyna_babala

Do miłości trzeba dojrzeć. Łatwo to zapomnieć, gdy żyje się w czasach w których nieposiadanie chłopaka w podstawówce jest "obciachowe". Rzadko kogo interesuje co się z takim młodym człowiekiem dzieje, gdy dochodzi do zerwania.

Rini

moze powstanie film

ocenił(a) film na 10
morgana_lefay_2

To anime jest pierwszym na jakim się popłakałam.

Kara_W_filmweb

gladlismy film o tej samej tematyce,zna ktos film o tej historii?

morgana_lefay_2

ale o jaki wypadek chodziło nikishi ze przeniesli ja do innej szkoły?? oraz nie czaimy do konca zakonczenia wkoncu byli dalej przyjaciółmi??

kolekcjonerr

Kurczę trochę zapomniałam, ale o ile dobrze pamiętam tak Ishida wyrwał Shouko aparat słuchowy i wrzucił jej notes albo pamiętnik do fontanny. Myślę, że byli nadal przyjaciółmi.

morgana_lefay_2

nie wszystko jest tu jasne

morgana_lefay_2

to wyjdzie z dubbingiem polskim lub lektorem na płyty?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones