PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604523}
7,5 97 223
oceny
7,5 10 1 97223
7,9 41
ocen krytyków
Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
powrót do forum filmu Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

Dziś rano wstaje, włączam filmweb i patrze na Nortona a tu w 2012 roku Moonrise Kingdom :) Ależ się ucieszyłem, masakra. Już myślałem, że niestety będę musiał czekać do 2013 roku na Osierocony Brooklyn. Chciałbym by Edward częściej występował, bo go uwielbiam i jest świetnym aktorem, ale jak sam kiedyś powiedział, nie występuje tak często w filmach by się nie wypalić i odpocząć. Pewnie to i dobrze bo będzie przygotowany do każdej roli, chociaż uważam, że on nigdy się nie wypali :) Ciekawe co wymyśli Wes Anderson!

Vangelis7

Też się nie moge doczekać ;) Co do Osieroconego Brooklynu.. Wydaje mi się, że raczej nie doczekamy się go nawet w 2013. Z roku na rok przesuwa się datę premiery, a praca nad filmem nie posuwa się do przodu (o ile w ogóle się zaczęła). Należy, więc uzbroić się w cierpliwość ;)

ocenił(a) film na 7
PannaSaporta

niestety też się tego boję, no a latka lecą..

Vangelis7

Moim zdaniem, Norton powinien częściej grać w filmach, póki jest jeszcze młody, bo później będzie się nadawał tylko do drugoplanowych ról dziadków i staruszków. A poza tym, i tak go uwielbiam, nawet jakby grał w 1 filmie na 10 lat

ocenił(a) film na 7
Jus_tynaa_a

Tak samo uważam, ale chłop ma po części rację. Nie gra tak często w filmach by się nie wypalić

ocenił(a) film na 8
Vangelis7

Mysle ze mial po prostu teraz dluzsza przerwe z kinem bo nie mial ciekawej propozycji lepiej poczekac na cos wartosciowego niz grac w slabych filmach bo szybko przejdziesz na liste B

ocenił(a) film na 7
berni3

No niestety w Stonie zagrał..

ocenił(a) film na 9
Vangelis7

No ale jeszcze Bourne więc 2 filmy na rok nie jest źle

ocenił(a) film na 7
matonio

Liczę, że zagra czarny charakter w Dziedzictwie Bourne'a, bo z trailera można tak wywnioskować, że jest szansa na to :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones