PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604523}
7,5 97 223
oceny
7,5 10 1 97223
7,9 41
ocen krytyków
Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
powrót do forum filmu Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

Jak w temacie. Wczoraj trafiłem w TV na ten film i postanowiłem go sobie odkurzyć. Przypomniała mi się scena tańca na plaży i zastanowiło mnie jedno - czy były wokół niej jakieś kontrowersje? Jak dla mnie nie ma w niej nic złego, ale wiadomo, że społeczeństwo potrafi negatywnie zareagować na mniejsze "występki" z dziećmi, a tu mieliśmy przecież do czynienia z dość mocną sceną, jak na 14-letnich aktorów.

ocenił(a) film na 9
ChrisHappy

A jakie tam były mocne sceny? Pocałunek i dotknięcie biustu - rzeczywiście, odrażające.

ocenił(a) film na 8
adamcpdst

Napisałeś ten post w przerwie nauki do poprawki z polskiego, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Gdzie napisałem, że to jest odrażające? Nawet dopisałem, że " dla mnie nie ma w niej nic złego", ale istnieją przecież organizacje, które mogły się do tego przyczepić. Miałem napisać w podpunktach i jeszcze równoważnikami zdań żeby Szanowny Pan zrozumiał, o co mi chodzi? A może mam skopiować 20 razy żeby było jasne?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
adamcpdst

Opieka społeczna ; ))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones