PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604523}
7,5 97 227
ocen
7,5 10 1 97227
7,9 41
ocen krytyków
Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
powrót do forum filmu Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

Krol jest nagi i nie szukajcie w tym filmie niczego nadzwyczajnego poza dobrym pomyslem na
bussines. Plytka fabula, slodziutki happy end i 5$ kosztow ( podstarzale gwiazdy niewatpliwie nie
zrujnowaly budzetu) Ten film ma jedno madre przeslanie: nie ufaj recenzjom i opiniom :(

ocenił(a) film na 8
tataj

A kto Ci kazał iść na film gdzie się nie mordują i nie latają wampiry ani inne hobbity... Super dowcipny i odświeżający film

ocenił(a) film na 3
nemo131

No coz jesli zadasz sobie odrobine trudu zauwazysz, ze nie ogladam latajacych wampirow :) prosze uszanuj odmienna opinie i pozostaw prawo do wlasnej oceny bez zlosliwego obrazania. OK?

ocenił(a) film na 8
tataj

Jeśli dałeś filmowi "I am sam" 10tke to jesteś ostatnią osobą do której zwróciłbym się po opinie na temat jakiegokolwiek filmu :-)
Polecam obejrzeć 3:35 https://www.youtube.com/watch?v=4gDvK9Km16E :D

nemo131

Wystarczyło by w zupełności to drugie zdanie.To głupie wciągać w to Nosferatu z Dracula i Dildo Bagginsa.

ocenił(a) film na 10
tataj

Dzięki tobie przejrzałem na oczy! Czuję się teraz wykorzystany jak prostytutka! Jak mogłem dać się tak zmanipulować...

ocenił(a) film na 7
gumol

:)

ocenił(a) film na 7
blueoldzi

:) "forumowicze" - statyści wynajęci przez producentów i dystrybutorów filmu w zakamuflowanych celach marketingowych. O recenzentach lepiej nie mówić - wszyscy inteligentni ludzie wiedzą, że spędzaja wakacje na Sri Lance, ciekawe za czyje pieniądze, nie wolno im ufać.

blueoldzi

Ci, przecież ostrzegali nas, żeby o tym nie mówić, bo odetną strumień gotówki i gorzałki... No i się wydało, teraz dystrybutorzy nie sfinansują mi zakupu białego nosorożca, żebym miał (godnie) na czym jeździć po zakupy :(

ocenił(a) film na 9
tataj

Jest duża różnica pomiędzy "opiniami" za które płaci dystrybutor i opiniami widzów filmu. Sprawdź dyskusję pod filmami: Kac Wawa, Weekend, Bejbi Blues. Jak przeczytasz coś pozytywnego to właśnie będzie buzz marketing.

ocenił(a) film na 8
tataj

zamiast płakać nad manipulacją na świecie racz zauważyć, że chociażby ocena na filmwebie wynika z 11k głosów. No ale SPISEG to chyba nasz narodowy sport powoli.

tataj

Nie każdy może zostać przez takie kino uwiedziony:)
Nie oznacza to, że jesteś gorszy/a, ale może nie masz odpowiedniej wrażliwości lub nie Twój typ filmu.

Dla mnie dzieło sztuki w każdej sekundzie, z genialnymi kreacjami oraz magią od początku do końca. Elektryzujący:)
A przy tym wspaniale wykonany technicznie.

ocenił(a) film na 3
tataj

hahaha, potwierdzam!

ocenił(a) film na 8
Phoenix_15

świetny film, zabawny, kolorowy, i ten Pan w czerwonym płaszczu wyjaśniający co i jak :)

ocenił(a) film na 1
tataj

Popieram przedmówcę w całej rozciągłości!

użytkownik usunięty
tataj

Edward Norton podstarzałą gwiazdą? A to dobre :)

tataj

Film nie dla wszystkich. Raczej dla tych, którzy lubią słuchać ciekawych opowieści, zmęczonych filmami akcji.

ocenił(a) film na 6
queeen

zdecydowanie tak; z tym, że "ciekawych" napisałbym w cudzysłowie

ocenił(a) film na 10
tataj

Zakochałam się w tym filmie, a nikt mi nie zapłacił ;PP

ocenił(a) film na 7
tataj

W całości nie mogę się zgodzić ale w połowie jak najbardziej. Trailer ni jak ma się do filmu. Akcja toczy się powoli jak ślimak, co stoi w zupełnej opozycji do tego co pokazują nam w zapowiedzi. No i koniec, miałam nadzieję, że jednak zrealizują swój plan. Ale poza tym, lekki humor jest, dziwaczne dziwadła są, ogólnie trochę się wynudziłam ale i trochę pośmiałam. Nie było tak źle :)

ocenił(a) film na 7
tataj

Nie no, jeżeli chodzi o budżet to 16 milionów, więc nie tak znowu mało. Pewnie 3/4 z tego poszło na obsadę.

ocenił(a) film na 9
tataj

Poszanowanie prawa do własnej opinii działa w obie strony, więc również weź pod uwagę, że ktoś (dość dużo tych "ktosi"...)może mieć zdanie odmienne od Ciebie... Mi film się bardzo podobał. Nie było w nim wartkiej akcji, szalonych pościgów, strzelanin, litrów krwi, ton trotylu i innych tego typu rzeczy, na których oparta jest w zbyt dużej mierze współczesna kinematografia, ale była w nim opowieść, treść, fabuła zmuszająca do refleksji i postrzeżenia świata nieco innymi oczyma, niż XXl w. dorobkiewicza pochłoniętego przez wszechobecny wyścig szczurów. Historia czystej, niewinnej, naiwnej miłości dwojga dzieciaków, połączonych poczuciem odmienności, wywołanym przez otaczające ich "normalne" społeczeństwo... W tle cała otoczka mówiąca co nieco o okolicznościach, które tych młodych ludzi popchnęły do takiej, a nie innej reakcji. Jest to film wymagający - wymaga intelektu, a tego nie zdobędzie się oglądając jedynie brawurowe pościgi czy strzelaniny, w których jeden bohater roznosi całą armię nie odnosząc przy tym żadnej rany...

ocenił(a) film na 3
puerulus

No cóż ideologię można dodać do każdej miernoty;) Jeśli ktoś serwuje mi kino pod nazwą komedia i w recenzjach prezentuje piękną miłość zagubionych nastolatków to mam prawo tego oczekiwać. Mam na myśli jedynie wiarygodność recenzentów i sprzedaż wyrobów czekoladopodobnych bez nazwy czekolada. Wybierajac film kieruję się bieżącym nastrojem i są dni kiedy chętnie obejżę Jamesa Bonda ale w dniu kiedy mam ochotę na Ziemię niczyją czy rozstanie, kino akcji będzie niestrawne. Tu wiedziony recenzjami i opiniami forumowiczów poszedłem na komedię roku ;)))))

ocenił(a) film na 9
tataj

Tataj nie pierdziel kocpołów. Trzeba było ze zrozumieniem przeczytać również opis filmu; wyraźnie jest napisane, że nie napasiesz brzucha humorem rodem z Kaców Vegas ani z Tarantino. To również komedia, ale w innej konwencji, a konwencja zasygnalizowana jest w opisie - nastolatkowie uciekający z domu. Inna wrażliwość, ogarnij swoje hejterstwo. Jeżeli w swoim portfolio kreatywnych dokonań nie posiadasz takiej "miernoty" to siedź cicho, wyrażaj opinie, a nie krytykuj.

tataj

zgadzam się, mnie ten film nie powalił. film, o którym za parę miesięcy nie będę pamiętała, bez echa. nie jest to kompletna chała, bywały dobre dialogi, czasem było urokliwie i zabawnie, ale tyle. tą historią przypominał momentami, o wiele lepszą od Moonrise, "Moją łódź podwodną".
nie rozumiem bólu pupy wszystkich, którzy tu stają w obronie tego filmu. nie będzie to kultowe kino, które znajdzie się w przeglądzie najlepszy filmów za 50 lat.
a to, że film I am sam został oceniony na 10, to co? to jest rewelacyjny film i obiektywnie zasługuje na taką notę.

tataj

Ja również uważam, że ocena tego filmu jest stanowczo za wysoka. Obejrzałam go, bo czytałam o nim, widziałam nominacje, i... wynudziłam się jak mops. Nuda, nuda, nuda, żadna porywająca fabuła. Kolejny film z cyklu... "nudzę się, nie wiem o co chodzi, ale dam 7 i będę udawał wielce wybitnego i inteligentnego, który odnalazł w filmie drugie dno".

ocenił(a) film na 10
ollllla_filmweb

Panowie i panie forma przeplata się z treścią - oto X muza w całej okazałości. Świetny film ocierający się wręcz momentami o geniusz:)

ollllla_filmweb

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

ocenił(a) film na 3
tataj

Idealne podsumowanie tej filmowej landrynki.

drammo


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

tataj


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones