PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604523}
7,5 97 223
oceny
7,5 10 1 97223
7,9 41
ocen krytyków
Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
powrót do forum filmu Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

Film z księżyca.

ocenił(a) film na 6

Są takie filmy o których w czasie oglądania lub po myślisz sobie WTF?! I takim filmem jest właśnie „Kochankowie z księżyca”. Uwagę przyciąga ciekawa obsada ( Norton, Murray, Willis, Swinton, Keitel itd.), sam opis też może skusić.

To co serwuje nam Anderson ciężko zaszufladkować fabularnie no bo jak dramat, romans, komedia??!! Fabularnie to wszystko po trochu. Podczas oglądania miałem wrażenie jakby ktoś czytał mi bajkę :). I jak dla mnie ten film to taka bajka o zakochanych dzieciakach które muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu i Opieką społeczną. Podsumowując: spokojna słodka historia, czasem wiejąca nudą ale optymistyczna.

6/10

ocenił(a) film na 8
Cziken

Oczywiście każdy ma prawo na własną krytykę więc nie będę stawał się "obrońcą" tego filmu, stając murem za nim, próbując za wszelką cenę chronić go od ludzi, którzy uważają, że jest to nieporozumienie lub filmowa porażka.

Jest to film Andersona więc trzeba się liczyć z takim spojrzeniem na świat. Czasami nieco surrealistyczny, sarkastyczny. Sam temat jest może prosty lecz samo wykonanie jest bardzo nietuzinkowe i sam jestem wielkim wielbicielem takiego spojrzenia na otoczenie.
Jednym słowem: Bajka :)




Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones