PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604523}
7,5 97 251
ocen
7,5 10 1 97251
7,9 41
ocen krytyków
Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
powrót do forum filmu Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

Film dla hipsterów?

ocenił(a) film na 7

Muszę przyznać, że po przeczytaniu opinii na temat tego filmu, byłam przygotowana na wybitnej klasy dzieło. A tu film jest po prostu ok. Dobry, ale moim zdaniem zachwyt nad nim jest przesadzony. Uważam, że konwencja i forma film jest bardzo ciekawa i oryginalna, ale czegoś mi zabrakło.
Poza tym, w trakcie oglądania przeszło mi przez myśl, że film został stworzony z myślą o hipsterach. Alternatywny, z mainstreamowymi aktorami, hyhy

Ale że nic go hipsterów nie mam 7/10, warto obejrzeć, bo to miły obrazek, ale nic ponad to.

ocenił(a) film na 8
mirochna

A kto to ten hipster? Pytam, bo oglądałem go z swoim ojcem. Razem mamy 136 lat. i moglibyśmy oglądać takie filmy co tydzień. Ojciec nawet przekonał się do amerykańskich filmów, bo dotychczas oglądał tę kinematografię tylko w telewizji. Czyżby hipster to synonim starszego pana?

ocenił(a) film na 7
Beel

Hipster – współczesna subkultura, funkcjonująca zarówno pośród nastolatków, jak i ludzi po 20. i 30. roku życia. Wyznacznikiem stylu hipsterów jest deklarowana niezależność wobec głównego nurtu kultury masowej (tzw. "mainstreamu") i ironiczny stosunek do niego oraz akcentowanie swojej oryginalności i indywidualności. Wystarczyło wejść na wiki i wpisać.

ocenił(a) film na 8
Beel

A widzisz, nieświadomie zostałeś hipsterem :) Ale nic się nie martw. Mi też się film podobał, więc według słów pani powyżej też mogę się zaliczyć to tego szacownego grona osobników subkultury ;)

ocenił(a) film na 8
noworudzianin

No i powiem mojemu ojcu!!!
Ważne, że pani Mirocha nic do mnie nie ma, że poglądy lekkie i zabawne, w końcu to tylko kino.

ocenił(a) film na 8
mirochna

Inna rzecz ... jeśli dla hipsterów (a nie jest, bo Anderson tworzył takie filmy zawsze) to co w tym złego?

ocenił(a) film na 8
Kulasisko_Pospolite

Doczytałem do końca. Wybacz i anuluje pytanie.

Jednak smutne że przez hipsterów wszystko co retro i niszowe jest uznawane za złe :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones