PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604523}
7,5 97 223
oceny
7,5 10 1 97223
7,9 41
ocen krytyków
Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
powrót do forum filmu Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

DVD

ocenił(a) film na 8

czy ktoś się orientuje kiedy film wejdzie w polsce na dvd?

ocenił(a) film na 8
bluebell_4

podbijam, bo na razie mnie szlak trafia, już dużo czasu minęło, a tu cicho...

Lancasterrr

podpinam się do waszego pytania :)

ocenił(a) film na 8
bluebell_4

www.dvdmax.pl/dvd/art/id/112756
Zapowiedź niby jest, ale obawiam się, że jeszcze trochę poczekamy. Jakiś czas temu pisałam do polskiego dystrybutora, nie raczyli mi odpisać.

użytkownik usunięty
illusionis

Ta sama reakcja u mnie. Głuch mail. Frustrujące.

Premiera 24 maja :)

ocenił(a) film na 7
bluebell_4

Podbijam temat - na stronie dystrybutora żadnego info, a zgodnie z podaną datą na fw, film miał mieć premierę wczoraj. Byłem w sklepach, szukałem - nic. W Empiku powiedzieli mi, że nie mają filmu w ogóle w bazie, nie mówiąc o jakiejkolwiek dacie... :/ A czekam na film z niecierpliwością!

Maciek_Cz

Wątpię czy kiedykolwiek będzie. Mieszkam w warszawie i chciałem kupić w największym empiku najbardziej znany film Wesa czyli fantastycznego pana lisa i nie mieli. Wszystkich innych zresztą też nie mają. Najprędzej będzie przez sklepy internetowe na allegro ja tak kupiłem ale i tak musiałem czekać prawie 2 tygodnie, żeby wgl doszło do sklepu ich a, że miałem po drodze to odebrałem z punktu bo tak to można jeszcze z tydzień czekać dłużej.

Maciek_Cz

no i sprawdziłem allegro z ciekawości ale mają tylko angielskie wersje a domyślam się , ze może to niektórym przeszkadzać na dodatek najtaniej z 70zł bez przesyłki. Ale spoko w netach w końcu będzie do kupienia. W końcu wydali wszystkie Andersona to i to wydadzą.

ocenił(a) film na 7
konradleg

Tu nie chodzi o sam sklep (Empik czy jakikolwiek inny), ale o to, kiedy dystrybutor wypuści film do sklepów. Bez tego to i na allegro nie uświadczysz (no chyba że właśnie sprowadzane z zagranicy)...

A swoją drogą to z Empikiem tak jest, że już po dwóch latach od premiery często gęsto nie mają filmów i nie będą mieli, chyba, że wznowią wydanie :/

Maciek_Cz

Tak ale zdarza się, że są filmy sprowadzane z zagranicy z takich krajów w których funkcje odtwarzania i ustawień odbiorników są takie same i film ma na dodatek wersję polską. Było tak np z Cowboy Bebop pełnometrażowym którego w Polsce nie było za to sprowadzany z Australii miał polską wersję i kosztował taniej niż w empiku. Ważne były tez te ustawienia które w Australii są takie jak w Polsce.

bluebell_4

Film pojawił się w przedsprzedaży na stronie dvdmax.pl :)

ocenił(a) film na 7
bluebell_4

No, 13 czerwca w sprzedaży :) Wreszcie, chciałoby się powiedzieć :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones