PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604523}
7,5 97 157
ocen
7,5 10 1 97157
7,8 40
ocen krytyków
Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
powrót do forum filmu Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

U tego reżysera interesująca jest jedynie strona wizualna, a to trochę mało.

ocenił(a) film na 5
pan_stolec

Mam podobne odczucia. Klimat trochę jak z filmów Tima Burtona, warstwa wizualna i muzyka robi wrażenie, ale to za mało na dobry film. Plus kilka hollywoodzkich gwiazd zatrudnionych jakby na zachętę. Ja tego nie kupuję, choc zdaję sobie sprawę, że cała rzesza tak widzów jak krytyków jest tym filmem zachwycona. Nie moja estetyka, bo ja w filmie szukam głównie treści, a tu jej nie było

Stefan_Zyskowski

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

ocenił(a) film na 4
pan_stolec

W warstwie fabularnej ten film jest niestety słaby. Podobać się może jedynie skupionym na powierzchowności, nie głębi.

przewrotnie

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

ocenił(a) film na 4
kotbury

Może i nie, ale po macaniu mogę sobie spędzać czas wolny komentując. Zluzuj półdupy.

przewrotnie

To trochę płytki sposób patrzenia na filmy, zakładanie, że forma = powierzchowność, treść = głębia. W formie nie chodzi o to czy film wygląda ładnie xD

ocenił(a) film na 4
LEOx666

To pański sposób interpretacji.

pan_stolec

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

kotbury

Znasz inne formy wypowiedzi? Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie zasmiecaj forum.

ocenił(a) film na 8
pan_stolec

Tak samo można opisać twój nick

ocenił(a) film na 7
pan_stolec

Dla mnie forma realizacji tego filmu dziwna natomiast ciekawy odważny charakter i postawa dzieciaków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones