PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643672}
5,7 1 168
ocen
5,7 10 1 1168
Kochanego ciała nigdy dość
powrót do forum filmu Kochanego ciała nigdy dość

Dla mnie w tym filmie nie było nic śmiesznego. Chyba, że twórca filmu uważa, że naśmiewanie się
z osób mających problemy z nadwagą jest cool! Szczerze nie zaśmiałam się ani razu podczas
seansu, a przecież to jest klasyfikowane jako komedia. Dla mnie nie było tam nic śmiesznego.
Ponadto film jest ciężki bo kobieta z lekką nadwagą trafia do ośrodka dla otyłych i ma zrzucić tylko
pięć kilogramów, podczas gdy większość ludzi o ile nie wszyscy mają co najmniej dwa razy
większy problem. To nie jest śmieszne tylko tragiczne. Poza tym film jest nudny jak flaki z olejem nie
oglądało mi się dobrze, prawie zasnęłam podczas seansu. Zdecydowanie nie polecam!!!

ocenił(a) film na 8
namida4

A ja wręcz przeciwnie !:) Komedia jak dla mnie jest super ! pokazuje wielki dystans i duże poczucie humoru :)

Dzuuust

tez go odebrałem podobnie, pewnie dla tego, kto ma dystans do siebie i świata, był świetną komedią, dla pozostałych dramatem :) Ocena 8

ocenił(a) film na 8
namida4

Mocno mnie zadziwiłaś tą opinią... Zwłaszcza gdy spojrzałem na Twoje ulubione i były to także moim zdaniem świetne filmy. Ale tu wyraźnie się pomyliłaś. To nie jest film o otyłych. To jest film o zupełnie innych sprawach.

ocenił(a) film na 7
namida4

Jest to film o tym, jak często bagatelizujemy wiele rzeczy. Nie tylko dodatkowe kilogramy są tu problemem ale też i wiara w siebie, chęci zmiany swojego życia. Film moim zdaniem świetny i pozytywnie mnie nastawił do wielu spraw. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
aleera89

[edycja na fw nie jest dobra :D]
ale zgadzam się, że to nie komedia.

namida4

70% otyłości- OBŻRSTWO!! reszta sprawy chorobowe i tej części ludzi mi szkoda bo nie są winni jak wyglądają !!!! Obżartuchy sami są sobie winni bo nie waży się 150KG lub więcej od razu !!!!Zamiast zjeść jabłko wpierdziela ohydnego hamburgera !!!!Dlaczego amerykanie są tak otyli bo tam pierwsze Fast Foody powstały czyli śmieci nie jedzenie !!!!!!!!!!!Co do filmu jest OK:)

namida4

Film pokazuje jak odbierana jest otyłość przez otoczenie/świat. Dla mnie to dramat tych trzech kobiet. Ta najszczuplejsza symbolizuje to jak po pozorach oceniamy ludzi. Najtęższa bezsilność, a bohaterki pośredniej starań nie docenia partner (np. scena po odbytym stosunku).

namida4

To jest bardzo dobry materiał o nazwie "Otyłość sekcja zwłok / Obesity: The Post Mortem (2016) " dla wszystkich tłuściochów na stronie.
Może trochę hardcorowy ten film ale dla balerona który twierdzi że kochanego ciałka nigdy za wiele trzeba zastosować terapię wstrząsową żeby zatrybił że jest obciążeniem dla siebie i dla innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones