PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457332}

Kocham cię od tak dawna

Il y a longtemps que je t'aime
7,5 4 507
ocen
7,5 10 1 4507
Kocham cię od tak dawna
powrót do forum filmu Kocham cię od tak dawna

Nie rozumiem argumentacji wiekszosci osob iz brak w tym filmie emocji i iż jest nudny!!! Generalizując prawie każda scena przepełniona była całą gamą ludzkich uczuć. Brak zbednych scen, zbędnych dialogów. Prawdzie życie... Uwielbiam takie filmy, w ktorych kładzie sie nacisk na psychologiczne ujecie postaci, czego w tym filmie niewatpliwie nie brakowalo. Pod wzgledem emocji przypomina mi troche Droge do szczescia. Nie mozna pominac takze gry Pani Thomas. Rewelacyjna. Dzieki niej mozna zajrzec w dusze bohaterki. Film otrzymał od mnie 9/10

użytkownik usunięty
gregir

Się zgodzę, ale nie do końca: rozumiem argumentację co niektórych, z tego prostego powodu, że to nie jest film dla wszystkich. Lubisz akcję na ekranie? Odpuść sobie.
Tytuł sugeruje ckliwe romansidło? To raczej nie o tym typie miłości - film jest brzydko prawdziwy.
To subtelny obraz, bardzo wyciszony, raczej wydobywający z widza refleksję a nie adrenalinę. Główna rola to aktorskie mistrzostwo świata.

ocenił(a) film na 9

ode mnie też 9/10. może za wysoko, bo trafił w taki "mokry" dzień, bo akurat temat jakiś taki.. może... film prawdziwy do bólu. każda scena przepełniona emocjami, które można czerpać garściami. emocjami, które ściskają żołądek, napierają na klatkę, zadają fizyczne cierpienie.

kilka scen mnie rozwaliło. świetne zwroty "akcji".. jeśli można zrozumieć mój sposób postrzegania ;)

no i przepiękne zdjęcia. mistrzowskie.

tylko ten pan siedzący przede mną trochę za duży, przysłaniał obraz i ewidentnie nie rozumiał co się dzieje na ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones