PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31739}

Kobieta z wydm

Suna no Onna
7,9 4 490
ocen
7,9 10 1 4490
8,1 14
ocen krytyków
Kobieta z wydm
powrót do forum filmu Kobieta z wydm

SPOILER. Chodzi mi o scenę gdy entomolog miał uprawiać seks na oczach wszystkich mieszkańców wioski. W zamian miał być zabrany na krótki czas nad morze. Do niczego jednak nie doszło gdyż sprzeciwiała się temu kobieta. Dziwię się takiemu zachowaniu mieszkańców gdyż sama kobieta opowiadała Nikiemu w jak zażyłej społeczności żyją. Jak każdy dom w wiosce jest broniony przed napierającym piaskiem. Jak jeden dom jest zależny od drugiego. A potem następuje takie upodlenie kobiety która dzień w dzień ciężko pracuje dla dobra całej społeczności wioski. Dlatego ta scena mocno mi tu nie pasuje.

ocenił(a) film na 10
neron4

Moim zdaniem to ona sobie tak wmawiała, że wszystko jest super. Myślę, że wykorzystują jej prace sprzedając dużo drożej to co ona tam wydzierga a jej dając jakieś grosze. W ogóle spodziewałem się, że będą pokazane inne domy tego typu a był tylko jej. Inne stoją normalnie, kiedy on ucieka a nie w jakimś dołku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones