PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31260}

Klucz do Apokalipsy

Revelation
5,0 394
oceny
5,0 10 1 394
Klucz do Apokalipsy
powrót do forum filmu Klucz do Apokalipsy

Prebrownita

ocenił(a) film na 3

Jeden z przykładów na to, że tezy "Kodu" wcale nowe nie są. Mimo iż twórcy naprawdę ostro pofantazjowali jest tu parę plusów:
-przyzwoita gra starszych aktorów
-"przemycone" sporo wiedzy
-golizna
-główny bohater nie jest tak podtatusiały jak Hanks

ocenił(a) film na 3
_Andrzej_

No właściwie nie mogę się zgodzić z większością powyższych tez:
- właśnie że gra nie była przyzwoita, ani starszych ani młodszych aktorów, w Kodzie znacznie lepsza (co zresztą było jedynym atutem tego filmu)
-wiedza przemycona jest taka sama jak w całej serii podobnych filmów o "masońskiej teorii spisku światowego", czyli żadna (patrz cała seria Bibliotekarzy a także i Kod Da Vinci), już lepiej coś sobie poczytać na ten temat (byle nie Browna)
- ha ha, golizna akurat nie należy jak dla mnie do koniecznych elementów tego typu filmów
- no i w ostatnim punkcie akurat się zgodzę, że główny bohater wyglądał żwawiej, chociaż mi i tak bardziej podobał się Hanks, a nawet MacLachlan

ogólnie film do niczego, sam nie wiem jak wytrwałem, ale cholernie byłem ciekaw jak się to skończy, oczywiście każdy ma inne gusta, pozdrawiam

_Andrzej_

Tezy tego śmiesznego browna nie są nowe i odkrywcze to każdy głupi wie. Wiadomo też czemu dopiero wraz z nim zrobiło się tak o nich głośno.
"Klucz do Apokalipsy" jak dla mnie lepszy bo ciężko znaleźć gorszy film od Kodu - ten to dopiero niespójny a aktorstwo - wkurzające, węźmy na przykład głupkowatego Hanksa grającego profesora , wkurzająca i odpychająca panienką a kluczem do dramatu był jay reno jako zły - boki zrywać. Nie mówiąc już o albinosie.
Tu mieliśmy przynajmniej akcję i rekreację.

ocenił(a) film na 3
_Andrzej_

Co do Hanksa, to zgoda, że nie wpasował. Zawsze wyobrażałam sobie Langdona jako lżejszy kaliber.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones