PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112207}

Klub samobójców

The Suicide Club
6,9 109
ocen
6,9 10 1 109
Klub samobójców
powrót do forum filmu Klub samobójców

moglby mi ktos powiedziec o czym mniej wiecej jest ten fil? chwytliwy tytul i paul bettany mnie zaciekawili:)

ocenił(a) film na 8
FatedSuomi

Rewelacyjny film, który udało mi się obejrzeć kilka lat temu w telewizji. To film kostiumowy. Grupa ludzi zakłada klub, skupiający desperatów, chcących definitywnie pożegnać się z tym światem. Członkowie klubu spotykają się na wystawnych bankietach, których "gwoździem programu" jest losowanie, kto tym razem popełni samobójstwo oraz kto mu w tym pomoże i w jaki sposób. Szczegółów już nie pamiętam, bo oglądałam ten film dość dawno. Bezskutecznie od kilku lat poszukuję tego filmu gdzie się tylko da i niestety nic z tego. Gdyby ktoś mógł pomóc mi w zdobyciu tego arcydzieła, to bardzo proszę. Film jest naprawdę niesamowity, dlatego dziwi mnie to, że tak mało znany i trudny do zdobycia.

misery76

troche mi zajelo zanim odszukalam to forum:P
brzmi ciekawie wiec podbijam temat - jak ktos by mial jaies namiary na ten film bede wdzieczna :)

FatedSuomi

Ja rowniez poszukuje tego filmu, nigdzie nie moge go zdobyc :/
Bylbym wdzieczny nawet za opowiadanie Louis'a Stevensona 'Klub samobójców'

misery76

poszukajcie na torrentach, ja znalazlem bez problemu -> www.torrentz.com

eliteskanker

Ten Film To taka "Sala Samobójców" ale sto lat wcześniej, gdy pojedynki na pistolety były honorowe, i prawo nie zabraniało jeszcze żadnych narkotyków :) Joyce niczym Sylwia nie wychodzi z pokoju przez pół roku :D I na tym podobieństwa na szczescie sie kończą. Wspaniały film, troche "spokojny" ale za to refleksyjny.

eliteskanker

Znalazłam go na torrentach ale za nic w świecie nie chce się ściągać:/ czy ktoś ma do niego dostęp i mógłby wrzucić na jakiś serwer? będę ogromnie wdzięczna!

dkajk11

od dłuższego czasu próbuję ściągnąć ten film i nic. Na DVD nigdzie nie ma. I co tu robić? Jak żyć ja się pytam?;)

cicha107

Szukać co jakiś czas, np. co pół roku. A nuż będzie w jakiejś Pirackiej Przystani. ;)

pawel_wit

Ten sposób przetestowany;)) ale... byłam na tym w kinie.

cicha107

Czy ktoś z was nie posiada przypadkiem polskich napisów do tego filmu ? Film dostępny na torrentach ale napisów jakoś nie mogę znaleźć......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones