PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014265}
931
chce zobaczyć
Kleks i wynalazek Filipa Golarza
powrót do forum filmu Kleks i wynalazek Filipa Golarza

Jedynka okazała się klapą. Nikt nie chce drugiej części .

tancerz_filmweb

To tylko Twoja opinia więc może warto by dodać że według Twojego skromnego zdania jedynka okazała się klapą. Według mnie film wyjątkowy pod każdym względem. Z niecierpliwością będę wyczekiwać kolejnej części.

Sarna_3

To tylko Twoja opinia , to według Twojego skromnego zdania film jest wyjątkowy pod każdym względem ....

tancerz_filmweb

No właśnie Sarna_3 pisała, że to jej opinia, czego w Twojej wypowiedzi zabrakło.

tancerz_filmweb

Niestety to ty masz jakiś kompleks skoro stare filmy Pana Kleksa oceniłeś na 10 a nowy na 1, tak samo z pozostałymi filmami Macieja Kawulskiego i jak widać Pani Holland :(((((

witek4452001

a co nie wolno mi oceniać ? skoro coś mi się nie podoba to tak oceniam jak np z Holland te granice .... to chyba ciągle wolny kraj czy już Unia zakazała ?

tancerz_filmweb

Właśnie widać dlaczego oceniłeś ten film na 1 od razu już nawiązując do uni. Nie mówie że nie możesz se filmu ocenić jak chcesz, ale ty wchodzisz na profil przykładowo pani Holland i jedziesz z 1 od góry do dołu. Tak to wygląda, ręke se dam uciąć że tak jest i ręki pewnie nie stracę

witek4452001

Ręka się jeszcze przyda ... Nie oceniaj pochopnie .. oceniłem jedynie granicę ....

tancerz_filmweb

Obywatel Jones, Pokot, W Ciemności?  Ręka na swoim miejscu

witek4452001

Nie oceniałem tych filmów ... Coś Ci się chyba pomyliło ...

Sarna_3

Ja też tak uważam. Nie chciałbym aby powstałą kolejna część, zwłascza z pieniędzy Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Sarna_3

zgadzam sie , film był super , też będe czekał na drugą cześć i , nie był zadną klapą

tancerz_filmweb

Jeżeli dla Ciebie pół miliona widzów tylko na pokazach przedpremierowych to klapa, to ja nie mam pytań. Przed nami okres ferii zimowych, więc pewnie ludzie pójdą do kina z dziećmi. Sam byłem wczoraj na tym filmie i sala była pełna (a była to największa sala w Heliosie). Nie zdziwię się, jak film przekroczy barierę 1 mln widzów.

Shadow_5

Dzieci i rodzice mieli wolne. Trzeba było do kina. Nie było nic innego a to rozreklamowali na maxa . Poszła kasa. To poszli.... zresztą widać oceny juz na filmewbie 5.5 to kiepściuchno. Czytam komentarze po internecie nie tylko tutaj i 80% opowiada się za tym , iż jest to strasznie poszatkowany film bez łądu i składu. więc.... zresztą : " Jak podają wirtualnemedia.pl, w Polsce „Barbie” w weekend otwarcia obejrzały 493 tys. widzów. " A wszyscy wiemy co to za kiepski film..... W dzisiejszych czasach widac liczy się ilośc a nie jakość. W sumie się nie dziwię, po to był stworzony ten KLEKS  by zarobić....

tancerz_filmweb

Coś Ci się nie klei. Według dzisiejszych informacji, wynik Kleksa to już 840 tys. widzów. Wynik Kleksa zbliżył go do wyniku Wonki, który jest oceniany bardzo dobrze. Tak tylko napomknę, że wyśmienity film "Chłopi", potrzebował 4 tygodnie, żeby osiągnąć 1 mln widzów. Teraz pewnie szkoły pójdą. Za 2 tygodnie zaczną się ferie zimowe i ludzie znowu pójdą do kina z dziećmi i nie zgadniesz na co. 1,5 mln widzów Kleksa jest pewne. Chłopi maj 1,7 mln widzów. Ja bym się nie obawiał o wynik Kleksa.

Shadow_5

KLEI KLEI ..... ILOŚC NIE ZAWSZE OZNACZA JAKOŚĆ...

tancerz_filmweb

Ależ nie. Twierdzisz, że jest klapą. Ale jakby był klapą, to by nie zbierał takiej widowni. Finansowo jest hitem i dlatego powstanie druga część, która też zapewne zbierze bardzo dużą widownię. Poza tym, jak można mówić o jakości, jak nie ma porównania, bo nie przypominam sobie, żeby wyszedł jakiś inny film o tematyce magii produkcji polskiej.

tancerz_filmweb

Film został już nakręcony. Kawulski nakręcił dwie części jednocześnie. „Kleks: Eksperyment Filipa Golarza” za rok będzie w kinach. Zapowiedz jest podczas napisów końcowych części pierwszej.

tancerz_filmweb

ten fim nie był zadną km

tancerz_filmweb

ten film nie był zadną klapą , był supnr fajny , czekam na drugą cześć tego filmu

tancerz_filmweb

ten film nie był zadną klapą , był super fajny , czekam na drugą cześć tego filmu

tancerz_filmweb

Pomińmy już czy ten film był dobry czy nie, IMO ma swoje problemy ale jest lepszy niż ramotka z lat 80tych (na której się wychowałem, po prostu zrobiłem sobie seans tamtego filmu przed seansem nowego i nie porównuję do wspomnień i sentymentów).
Film zarobił pieniądze. Dużo pieniędzy. Więc żeby nazwać go klapą trzeba nie rozumieć tego pojęcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones