PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110930}

Klasa 1999

Class of 1999
6,1 2 905
ocen
6,1 10 1 2905
Klasa 1999
powrót do forum filmu Klasa 1999

Oglądałem ten film jako bobas, mialem max 6 lat, nie wiedziałem o co w nim chodzi, czemu wszyscy
do siebie strzelają, nie wiedziałem co to są narkotyki, ale strasznie się bałem tych robotów. Był to mój
pierwszy tak brutalny film, obejrzałem go po 22 latach. Jest to DZIŚ tandeta, ale trzeba też
obiektywnie patrzeć na tamte czasy, wtedy takie było kino. Wtedy tamten film miałby 7-8, dziś pewnie
dużo mniej, ja jednak z szacunku do filmu nie mogę go ocenić.

PatrykZG

Ja oglądając w wieku 12 lat dałbym notę 10/10 :) oglądałem wczoraj:) to sobie myślę, że chyba oglądałem 20 lat temu inny film :) ale masz rację jak napisałeś: "obiektywnie patrzeć na tamte czasy, wtedy takie było kino." ja dałem notę 7, ale z sentymentu chciałbym dać i 11 :)

ocenił(a) film na 7
PatrykZG

tandetę to dzisiaj produkują w postaci shitów bez klimatu, z bohaterami od siedmiu boleści i muzyką od której się niedobrze robi..

ocenił(a) film na 7
PatrykZG

Oglądałem film "wieki" temu w erze VHS-ów, pamiętam, że wtedy mi się podobał, ale i przerażał. Dziś ze sporymi obawami postanowiłem sobie przypomnieć owo dziełko, bo nie pamiętałem nic poza tym, że w filmie byli źli nauczyciele-roboty. O dziwo film wciąż mi się podoba, i to nawet bardzo, chociaż zdaję sobie sprawę z licznych niedociągnięć i, co tu dużo mówić, raczej mocno głupiego scenariusza. Ale klimat wygrywa (takie połączenie różnych filmów o szkołach z "Robocopem", "Terminatorem", "Mad Maxem", "Łowcą Androidów" i nie wiem czym jeszcze). Świetne B-klasowe kino.
Dodatkowym plusem zabawne teksty (np. "Lubię drążyć młode umysły" hehe) i śliczna Traci Lind.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones