PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110930}

Klasa 1999

Class of 1999
6,1 2 905
ocen
6,1 10 1 2905
Klasa 1999
powrót do forum filmu Klasa 1999

Trochę zapomniany tytuł - niesłusznie. Dużo akcji, ciekawa i wciągająca fabuła, a także aktorstwo są dużym plusem filmu. Troszkę to wszystko psuje romans w tle, ale nie na tyle, żeby nie dać mu oceny 9. Polecam fanom "Łowcy androidów", choć może mu daleko do tego dzieła, to można powiedzieć, że wśród filmów o androidach podium mu się należy.

opoz

Zawsze miałem słabość do mieszanki horroru z sf (ado tego okraszonego czarnym humorem).
Film ma sporo brutalnych scen (strzelanie, narkotyki, przemoc, sporo krwi) a do tego dobra obsada.
Zaliczyłem kiedyś całą serię na VHSach (oprócz pierwszej bo to to na satelicie widziałem)
Mogę ten film obejrzeć bez skrzywienia po 11 latach (chociaż teraz te efekty już tak nie kopią w zad ani sam film tak nie przereaża jak kiedyś)
Bang, bang bang in the gang :-)

ocenił(a) film na 7
opoz

filmik oczywiscie swietny... czasy VSH i przelom 80/90... jak najbardziej solidne i calkiem niezle produkcyjnie kino... tylko jedna rzecz mi nie pasuje.. skoro to byla strefa wolnej amerykanki opanowana przez nawalajace sie gangi... miejsce gdzie oficjalnie nie zaglada w ogole policja... to jakim cudem tam dziala szkola i jakim cudem ci gowniarze do tej szkoly z wlasnej woli codziennie chodza... nie kupuje tego ze o poranku ustawka na strzelanine a potem lecimy do szkoly na chemie..

ocenił(a) film na 6
michostr86

U mnie tak było co drugi piątek.

PS
Najlepszy był ten gościu od historii. No i nie można odbierać pochwały profesorkowi z jasnym przechodzącym w siwiznę kucykiem - no i te oczy.

ocenił(a) film na 8
michostr86

Ta szkoła i nauczyciele-androidzi byli eksperymentem. Wszyscy uczniowie tej szkoły siedzieli w więzieniu ale zostali zwolnieni pod warunkiem że będą chodzić do szkoły. Tak więc warunkiem ich zwolnienia jest chodzenie do szkoły, jak nie będą chodzić to wrócą z powrotem do paki.
Wszystko jest wyjaśnione na początku filmu, chyba nieuważnie oglądałeś :p

ocenił(a) film na 8
ASAP_HUSTLA

Zrobiłem błąd. Nie wszyscy uczniowie siedzieli w więzieniu ale każdy z nich miał problemy z prawem i był degeneratem dlatego też zostali objęci tym programem ;)

ocenił(a) film na 1
opoz

Nie chciałbym nikogo urazić moją wypowiedzią ale właśnie widziałem film na polsacie i mam pytanie: mógłby mi ktoś wypisać w punktach jak dziecku co w tym filmie było dobrego ? Jeśli chodzi o fabułę to określenie "dno" jest dla filmu nie lada pochwałą, aktorstwo bardzo słabe, idiotyczne dialogi oraz nieracjonalne zachowanie postaci. Po obejrzeniu zacząłem naprawdę współczuć scenarzystom ponieważ powiedzieć "minęli się z powołaniem" to o wiele za mało, nie wiem kto dał tym ludziom pióro do ręki i dlaczego po tym filmie nikt im go nie zabrał. Chyba najgorszy film jaki kiedykolwiek widziałem.

LukDro

najgorszy hmm - prosze obejrzeć film pt.Robot Holocaust

ocenił(a) film na 2
LukDro

Jeden z najgorszych i najgłupszych filmów jakie nakręcono za 5 200 000 dolarów. Pracowano nad efektami specjalnymi gdy fabuła i scenariusz jest na poziomie dzieci max do 9 lat

ocenił(a) film na 7
opoz

1x obejrzałem w latach 90 na kasecie kuzyna i od tamtego czasu zapadł mi w pamięć.
Całkiem dobry film.
Roboty bojowe wcielone w szereg nauczycieli.
Nie było źle. Całkiem sporo dobrej akcji.
Strzelanie, tłuczenie, morderstwa i roboty.
Pamiętna scena gdy ta głowa z haka spada wydając te odgłosy jakby wymiotowała ;)
no i soundtrack z napisów bardzo dobry.
Ode mnie 7.
napewno do niego wrócę.

ocenił(a) film na 7
opoz

Moje dzieciństwo...nie zlicze ile razy go ogladalam jak byłam mała. Sentyment pozostał i nadal uważam go za jeden z lepszych połączeń filmu grozy z s.f. :)

ocenił(a) film na 2
opoz

Jeden z najgorszych i najgłupszych filmów jakie nakręcono za 5 200 000 dolarów. Pracowano nad efektami specjalnymi podczas gdy fabuła i scenariusz jest na poziomie dzieci max do 9 lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones