PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815978}

King's Man: Pierwsza misja

The King's Man
6,1 27 988
ocen
6,1 10 1 27988
5,2 17
ocen krytyków
King's Man: Pierwsza misja
powrót do forum filmu King's Man: Pierwsza misja

Pod wzgledem ogolnie rzecz biorac rozrywkowym bardzo dobry film ! Motyw z Raspuspitem poprostu rewelacyjny !!!

ocenił(a) film na 2
bartejanow

Niestety mam kompletnie odmienne zdanie, motyw z Rasputinem był dla mnie karygodne żenujący. Chociaż ten cały film został zmasakrowany, Wielka szkoda, miałam ogromne oczekiwanie po poprzednie filmy strasznie mi się podobały, a tutaj niestety miałam ochotę za innymi wyjść z kina, zostałam i zmarnowałam czas.

ocenił(a) film na 1
Fistaszek_jm

Film dramatycznie słaby i nudny. Poziom kina familijnego klasy B. Pierwszy raz w życiu chciałem wyjść przed seansem, a i krótka drzemka się trafiła.

bartejanow

Też mi się podobała akcją z Rasputinem. Lekki, łatwy, przyjemny. Łezka się potoczyła przy śmierci Conrada.ogolnie pili ba duży plus.

ocenił(a) film na 7
bartejanow

Mi także podobał sie bardziej od nowego Matrixa. Fajnie wpleciono fabułę w prawdziwe wydarzenia (wiadomo odrobina fantazji się znalazła). No i najbardziej zszokowała mnie śmierć Conrada. Myślałem, że to on da początek Kingsmanom jakich znamy, ale nie po swojej smierci.

ocenił(a) film na 10
bartejanow

To jest dla mnie najlepszy film od co najmniej roku. Nie jestem jakimś super ekspertem, ale filmów oglądałem naprawdę wiele. Unlimited mam od początku, do tego różne serwisy vod. Inni zachwycają się spidermanem, mimo że był tak naprawdę słaby i przewidywalny. Tutaj jedynie historia trochę kulała, można przewidzieć co się wydarzy, ale nie jak!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones