PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815978}

King's Man: Pierwsza misja

The King's Man
6,1 27 885
ocen
6,1 10 1 27885
5,2 17
ocen krytyków
King's Man: Pierwsza misja
powrót do forum filmu King's Man: Pierwsza misja

Rozrywka na niskim poziomie. Scenariusz kretyński... historia Europy oczyma amerykanów. Seria King's Man zaczęła się przyzwoicie a niestety każda następna część jest gorsza. Mam nadzieję że następnej już nie będzie. Ale pewnie nakręcą bo widzę że film swoje zarobił.

ocenił(a) film na 4
Syriinx

100/100

ocenił(a) film na 5
Syriinx

Nakręcą. Podtytuł kolejnej części to "The Blue blood". I w sumie jestem zdziwiona, że próbują dalej, bo film po odjęciu budżetu (100mln) zarobił tylko 24mln, więc tyle co nic w Hollywood (zwłaszcza przy takim wkładzie). Plus porównując z pierwszymi dwiem częściami, z których każda zarobiła na czysto ponad 300mln też jest to katastrofa finansowa tak naprawdę. Czwarta część pewnie ledwo wyjdzie na minimalny plus.

ocenił(a) film na 3
Hydeist

a ja nie jestem zdziwiony film propagandowy spełnił swoje zadaniw więc i bedzi kontyunuowany ;)

ocenił(a) film na 6
Hydeist

To był prequel, wyszedł w pandemi, miał dużą konkurencje i brak promocji. Disney zabił ten film takim działaniem wystarczyło go przesunąć

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kotbury

Zostawiam takie wątpliwe atrakcje takim kmiotom jak ty.

Syriinx

Pierwsza część była gówniarska, druga - bestialska. Ani śladu dżentelmena. Nie ubiór zdobi człowieka. A przynajmniej nie tylko.

AutorAutor

Wyobrażenie Amerykanów o Brytyjczykach.

Syriinx

Ależ ten film zrobili Brytyjczycy. I to oni grają główne role. I umówmy się kalają wizerunek dżentelmena.

ocenił(a) film na 7
Syriinx

Chyba nie ten film oglądałeś. Kolejna rzecz ta część rozgrywała się przed tajnymi służbami.

ColeTurner_2

Mówię o kolejnosci wydawniczej a nie chronologii w filmie

ocenił(a) film na 6
Syriinx

Reżyser, i scenarzysta to Brytyjczyk autor komiksu tez

garfild2002

Tutaj raczej w tego typu filmie się liczy to że producentem był koncern Disneya i to raczej oni decydowali jak film ma wyglądać i na co dają kase

ocenił(a) film na 6
Syriinx

Disney tego filmu nie produkował on był robiony przed przejęciem

garfild2002

Film wyszedł w grudniu 2021. Disney podpisał papiery o zakupie 20th Century Studios w 2017 a do zakończenia kupna doszło w 2019. Więc raczej miał sporo do powiedzenia.

ocenił(a) film na 6
Syriinx

Film był robiony przed kupnem. Był przekładany przez pandemie

garfild2002

A NAWET jak nie Disney to 20th Century Studio też jest Ameykanskie i to oni robili ten film.

Syriinx

Ignorancja wielu osób jest niepokojąca.
Muszę Cię wyprowadzić z błędu. Seria The King's Man zaczęła się właśnie tym filmem. Póki co to jedyny film w tej serii. Natomiast seria Kingsman liczy 2 filmy i pierwsza misja się do nich nie zalicza. W jej skład wchodzą tajne służby oraz złoty krąg.

madziecakzaboj

Sobie głąbie zobacz daty premier i sprawdź co to takiego prequel.

Syriinx

Doskonale jestem z datami premier i prequelem obeznany, a ty sobie głąbie zobacz na tytuł. Nie bez powodu w kreatywny sposób seria, która skupia sią na Eggsym różni się tytułem od serii, która porusza inne historie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones