PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809028}

Kawki na drodze

Všechno bude
6,2 829
ocen
6,2 10 1 829
6,5 11
ocen krytyków
Kawki na drodze
powrót do forum filmu Kawki na drodze

Rosjanie zgłosili z kolei ,,Sobibór". W obydwu przypadkach jesteśmy współproducentami. A te koprodukcje są dziwaczne. ,,Kawki na drodze" - Czechy, Polska, Słowacja i Słowenia. Są ludzie którzy nie odróżniają Słowacji od Słowenii. Ale ,,Sobibór" to dopiero cyrki. Niemcy, Polska, Rosja, Litwa. My Niemców nie lubimy, choć bardziej to rząd ich nie lubi, niż przeciętny Polak. Litwinów kochamy, a ci nas nienawidzą. Lubi ich i nasz rząd, i przeciętny Polak. Tymczasem to zajadli szowiniści. Kiedy przeciętny Polak przejrzy na oczy...? Rosjan też nie lubimy, z wzajemnością. Rosjanie nie lubią się też z Litwinami. I te 4 kraje wspólnie wyprodukowały film.... No ciężko w takie rzeczy uwierzyć, ale to fakt. Jeszcze tylko Ukraińców brakowało...

Shadow_dawnego_ggggggg

ty gościu jakiś opętany jesteś, opieraj się nie na tym co podobni tobie durnie wypisują na internecie, tylko na rzeczywistości

radoslawzal

A kto tą rzeczywistość tworzy? Pewnie ,,autorytety" GWnowskie i TVNowskie.
Niech zgadnę: Ichak Szamir (,,Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki"), sef fbi (byli naziści i mieli swoich pomocników w Niemczech, Polsce i na Węgrzech), nie Gross (,,Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców").
Te cytaty to jest twoja ,,rzeczywistość".

radoslawzal

Czytaj Grossa - będziesz ,,wielki" i poznasz ,,rzeczywistość"

Shadow_dawnego_ggggggg

no niestety pudło kolego, nie trafiłeś

tak że tak jak pisałem- swoje majaki zachowaj dla siebie

radoslawzal

tylko nie kolego, tylko nie kolego...

radoslawzal

A dlaczego ubzdurałeś sobie że te ,,majaki" były dla ciebie? Czy ja gdzieś pisałem: wiadomość dla radoslawazala? Sam się wtryniłeś w mój post.

Shadow_dawnego_ggggggg

"w odpowiedzi na post: radoslawzal "

i w sumie w tym miejscu powinienem skończyć, ale jakoś dziwnie lubię marnować czas na odpowiadanie takim dzieciakom z internetu ;p

pozdrowionka kolego

radoslawzal

A jeden dureń (nazwiskiem vitcher) tutaj pisze że ja nie mam ,,argumentów". Ty ich masz nadmiar, więc ze mną nie dyskutujesz, tylko pozdrawiasz i dręczych mnie swoim ,,kolego, kolego"

Shadow_dawnego_ggggggg

w odpowiedzi na post: radoslawzal | 5 godzin temu

ot odpisuję na te twoje płacze, cały czas odpowiadasz na moje posty
a co ty tam sobie znowu wymyślasz i kogo chcesz w te swoje płacze mieszać to mnie nie interesuje

pozderki kolego

radoslawzal

I w koło Macieju.
Aby tradycji stało się zadość pozdrów mnie jeszcze raz....

Shadow_dawnego_ggggggg

Batman nie lubi Supermana, a występuje z nim w filmach. Dziwne... ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shadow_dawnego_ggggggg

No tak, ko-produkujesz tu mnóstwo gównianych wpisów, to się znasz...;-)

eltoro10000

Produkcja ekskrementów ci nie służy...

Shadow_dawnego_ggggggg

Dlatego też odmawiasz karmienienia trolu. Tak mam rozumieć twoje zachowanie?

Shadow_dawnego_ggggggg

To prawda. Dlatego nie dostaniesz więcej papu, byś już gówna nie produkował.

eltoro10000

Przecież widzę jak odmawiasz papu. Nima papu, nima odchodów...

Shadow_dawnego_ggggggg

Jedz dużo papu, us(r)a(el) potrzebuje gazu...

eltoro10000

Wiem jakie jest twoje ulubione papu. Mam powiedzieć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones