PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 917
ocen
6,6 10 1 59917
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Zobaczycie, ta produkcja ppowali całą resztę z serii "Karate Kid" na kolana. Wystarczy popatrzeć na trailer. Czekam z niecierpliwością.

pachomir

dokładnie szczególnie że występuje tam świetny Jackie Chan :)

dorrri

Ja myślałem że to będzie gówno, ale po trailerze zmieniam zdanie :)
też czekam z niecierpliwością

adismlodybocian

łłłał. przy rejestracji do filmwebu powinno się wymagać podanie numeru i serii dowodu osobistego. bez jaj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pachomir

prawdę mówiąc nie wiem czy chcę oglądać kiedykolwiek ten film ... wielki fan JC nie zniesie widoku takiego dziadka występującego w takich "familijnych" filmach :( . Wolę go zapamietać z czasów Project A , Zbroja Boga , czy Policyjna Opowieść ...
ech ... latka lecą niestety ...

Sztocky

Jackie ma nadal dobrą kondycję. Też czekam, aż zagra w czymś podobnym do swoich starszych filmów(Nowa Policyjna Opowieść była super) i może to tylko taki przestój. Ten dzieciak wygląda na fana Jackiego, na trailerze widać, że ćwiczy tak jak Jackie w swoich bardzo starych filmach i wygląda na nieźle wysportowanego. Zapowiada się niezły film, ale mam nadzieję, że również Jackie pokaże, na co go stać.

ocenił(a) film na 8
kamiledi15

ja juz ogladalam i musze powiedziec, ze film naprawde super. nie spodziewalam sie, ze az tak mi sie spodoba, bo poprzednie filmy karate kid ogladalam jako dziecko. jaden smith rewelacyjny, wroze mu kariere :) poza tym piekna sceneria i chociaz fabula bardzo konwencjonalna, to nie mozna sie nudzic i te 2 i pol godziny mijaja szybciej niz by sie chcialo :)

ocenił(a) film na 6
pachomir

Widocznie chyba nie czujesz klimatu kina z lat 80. Nowa wersja - choć uważam, że film powinien nazywać się "Kung-Fu Kid" - całkiem udana, także za sprawą oprawy muzycznej... no a Jackie Chan nadal ma swoje kocie ruchy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones