PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 918
ocen
6,6 10 1 59918
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

daję 10/10

ocenił(a) film na 10

film był według mnie rewelacyjny, pokazuje upór oraz dojście do celu. cel jest
najważniejszym ogniwem ludzkim i w tym filmie jest zawarta wspaniała przesłanka że nie
należy się poddawać , trzeba umieć się podnosić

ocenił(a) film na 8
konradello11

Zgadzam się z tobą w 100 % :D

ocenił(a) film na 10
pyszotka123

mnie sie strasznie podobał, oryginalną wersje tez widzialam ale wg mne ta jest o wiele fajniejsza

ocenił(a) film na 3
konradello11

człowieku widziałeś oryginał ??
moim zdaniem to jest " pseudo " kopia i oceniam 3/10
natomiast oryginalne 1 : 7/10 2 : 6/10 3: 6/10 4 : 8/10

ocenił(a) film na 4
konradello11

W tym filmie raczej mialo o to chodzic - ale jest tak tandetny, ze trudno sie skupic na przeslankach, gdy tandeta bije po oczach. Dla Chana totalny spadek formy, u młodego cięzko mówic o jakiejkolwiek formie. Ten film to strata czasu.

konradello11

Skoro wg Ciebie jest rewelacyjny to chyba powinieneś dać 9... Ocena 10 jest przeznaczona dla arcydzieł..:P

konradello11

Zgadzam sie. Dla mnie tez 10/10. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 6
konradello11

Ta przesłanka o której wspomniałeś już jest znana od wieków.Głupotą jest szukanie w tego typu filmach takich przesłanek ponieważ one są po prostu banalne.Mały chłopiec pojawia się w nowym otoczeniu ktoś mu dokucza zakochuje się poznaje trenera który go szkoli a na koniec wszystko kończy się happy endem jak zwykle .Karate Kid to może i fajny ale dla prostego przeciętnego widza;)

konradello11

Zgadzam się,najlepszy film jaki widziałem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones