PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 919
ocen
6,6 10 1 59919
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Zbyt niska ocena

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem 6,8 to niska ocena jak na taki dobry film.Sam daję 9.

ocenił(a) film na 6
Heroes222

Gdyż, Iż, Poniewóż nie widziałeś oryginału...

ocenił(a) film na 7
Doroteusz

Doroteusz a co ma piernik do wiatraka?? Ja znam "oryginal" i podobaja mi sie obie wersje bo obie sa na tym samym poziomie

ocenił(a) film na 8
Doroteusz

Oglądałem oryginal nawet wcześniej niż ten

ocenił(a) film na 5
Heroes222

A ja daje raptem 5:) Fajnie ze elementem "zaskoczenia" byc czarnoskory chlopiec, ale to wszystko takie przewidywalne bylo, zero emocji, od razu wiadomo jak sie skonczy. Dlatego obejrzalam "bo obejrzalam", ale generalnie bez szalu:) Dlatego 5. I rowniez nie wiem co ma piernik do wiatraka jesli chodzi o oryginal. Nie porownujemy obu filmow, tylko wyrazamy swoje zdanie na temat TEGO filmu. Ale jesli mowa o oryginale to oczywiscie o wiele bardziej mi sie podobal:)

Heroes222

film jest super,, daje mocne 8 . Bardzo mi sie podobal . !

ocenił(a) film na 8
mrs robinson

mi też :)

użytkownik usunięty
Heroes222

przecież ten film to big sziet @!

ocenił(a) film na 8

Każdy lubi co innego nie ma się co spierać kiedyś ćwiczyłem 5 lat karate więc może dlatego uważam ,że jest dobry

użytkownik usunięty
Heroes222

Jest to kino które zapewnia rozrywkę jednak bez większych rewelacji, film familijny dla zabicia nudy !

ocenił(a) film na 8

Czyli jak się ktoś nudzi to zamiast oglądać cos ambitnego może obejrzeć to i będzie zadowolony.

ocenił(a) film na 7
Heroes222

No, a że oglądam jak się nudzę, bo jak oglądam to już się nie nudzę oglądam właśnie filmy na zabicie nudy. Przy filmach ambitnych właśnie się nudzę (np. puszczane kiedyś w szkole!!!!). Jak można lubić coś co cię nudzi, a używać zwrotu "film dla zabicia nudy" w złym świetle?? Ja oglądam tylko dla zabicia nudy i takie filmy oceniam wysoko, ten niedługo zobaczę ;).

Heroes222

dobrze że na filmwebie jest tyle obiektywnych ludzi i nikt pewnie nie zaniża oceny z powodu jadena smitha

Heroes222

U mnie za straszną sztuczn0ość to wiele traci.

Heroes222

Ludzie piszą tutaj ,że jest sztuczny , jest gorszy od orginału itp. ja natomiast uważam ,że film był o niebo lepszy od pierwotnej wersji tego filmu . Większa realność był bardziej realny niż poprzednie 4 części nie było biegania po wodzie, skakania z miejsca na wysokość 3 pietra.

szymciox13

Faktycznie ocena trochę zaskakująco niska. Długo się za ten film zabierałem i spodziewałem się właśnie czegoś w granicach szóstki, ale nowy Karate Kid bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. U mnie solidne 8. Jeden z lepszych filmów, jakie w ostatnim czasie przyszło mi obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
mundumugu

ja także dałbym 9 ;D bardzo miłe wspomnienia z tym filmem mam, a Chan pokazał klasę ;D Poza tym, Zakazane Miasto pokazali i kawał Pekinu, a to piękne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones