PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 918
ocen
6,6 10 1 59918
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Murzyn jako Nick Fury, murzyn jako nordycki bóg, murzyn ma być też bondem podobno -
świat się kończy. Czemu murzyn ma być wszędzie tylko nie tam gdzie powinien? W musicalu albo gangsterskim filmie, tam świetnie się sprawdzają przecież, po co w imię jakiejś wydumanej poprawności wciskać ich tam gdzie zupełnie nie pasują?

androgenius

jeszcze podali nie poprawną nazwe do filmu.. film jest o kung fu a nie o karate ;]

ocenił(a) film na 6
Tomaszz20

Film jest o kung fu ale by się nie sprzedał a tak mieli punkt odniesienia i pojechali po starym, znanym tytule tytule. Prostaki.

androgenius

dokładnie tak jak ja .. pobrałem film z chomikuj bo myślałem ze film jest o karate a potem okazało się ze o kung fu jest .

androgenius

Film jest z tego co widziałem nie o sztuce kung fu a Wing Chun.;] Nie mam nic do syna Willa Smitha ale nie pasuej tutaj w ogóle... Mogli wziąć jakiegoś Wonga ponga i by było git;]

androgenius

masz racje zwłaszcza ze niedawno był film o nicku fury gdzie grał go haserhoff

androgenius

Producentami sa Will Smith i Jada Pinket Smith, wiec bylo pewne ze wkreca syna do glownej roli aby go wylansowac :P Co do tytulu bardziej py pasowal Kung Fu Kid :P

ocenił(a) film na 7
Pijany_Mistrz

Ale czepiacie się szczegółów Młody dobrze zagrał,dobrze walczył i niezła jakośćwalk więc nie weim po co teraz płaczecie film dla mnie 7/10 nie chce mi sie mowic o bledach ktore sa szczegółami .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones