PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 918
ocen
6,6 10 1 59918
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Masakra!

użytkownik usunięty

Wszystko zjechane z wersji 84 a na dodatek totalnie spiep***. I ten dubbing , który doprowadzał do tego ,ze miałam wrażenie iż oglądam jakąs produkcję Disney`a. Jedyny plus to fajne widoczki , bo nawet sceny walki były lekko naciągane. Nie jestem wymagajaca co do filmów ,ale takim tanim podróbom nie należy się więcej niz 3.

ocenił(a) film na 4

Zgadzam się z tobą w 100 %. Wczoraj oglądałam na HBO. Nie obejrzałam nawet do końca, bo film mnie tak zmulił, że spać mi się chciało. Widziałam starszą część, i nowy Karate Kid nie umywa się nawet do tych starych. Ten z 84 roku mnie po prostu wciągnął, kiedyś to był mój ulubiony film. A teraz? Jedyne co mogę powiedzieć, to że spierdo**** go po całości ;\ Daję 4

ocenił(a) film na 5

zgadzam się z Wami - naprawdę chciałam obejrzeć, ale momentami wręcz się zmuszałam - dubbing doprowadzał mnie do szewskiej pasji. Dzieciak jakoś tak mało z siebie dawał - Daniel ( w filmie z 84) był bardziej ekspresyjny. Podobały mi się ujęcia z Muru Chińskiego i kilka innych, ale generalnie jakoś tak... chyba raczej już nie obejrzę.

ocenił(a) film na 6

żeby tylko nie oglądać tego z dubbingiem (akurat dzisiaj leciało w TV i wylaczylem po 5 minutach) znalazlem wersje z napisami głęboko w czeluściach internetu....od razu lepiej sie oglądało

ocenił(a) film na 5
DarkBartek

napisy i inną ścieżkę audio możesz przecież wybrać w dekoderze sat...

ocenił(a) film na 6
don111

nie miałem takiej możliwości.

oj tak, wersja z dubbingiem jest straszna;/ Szczególnie dubbingowany Jackie Chan. A sam film nie powala;/

ocenił(a) film na 2
aa-kinomaniak

A mi się podobał dubbing chana jedynie :P

Boberek podkładał,lekko królem julianem zalatywało,przynajmniej śmiesznie wśród tego całego kiczu.

ocenił(a) film na 9

O lol, aż tak źle go oceniacie ? ;| Mi się bardzo podoba, bo nie jestem aż tak wymagająca ^^ Mam go nawet na DVD i oglądam jak często się da;D

użytkownik usunięty
diabelek99

Ja też mam na DVD i więcej już go nie obejrze. Wole wracac do starej wersji.

ocenił(a) film na 5

Kolejna słaba przeróbka w miarę dobrego i chętnie oglądanego klasyka. Oglądałem go bez skupienia, nawet nie zatrzymałem gdy szedłem do kibla. I ten beznadziejny dub Jackiego (jestem za dubbingowaniem filmów, ale to była tragedia). Poza tym film o karate, a dzieciak uczy się kung-fu, ehhhhh. Dla mnie średniak, obejrzę jeszcze raz gdy przepadkiem trafie na niego na hbo :p.

bo to remake tamtej wersji pzdr :)

ceenka

a i moim zdaniem film 7/10 dobre sceny walki nienajgorsza gra aktorska i genialne ujecia chin i krajobrazu :)

ocenił(a) film na 2

Filmy z Dubbing to najgorsze co może być nie oglądam w ogóle takich filmów ale karate kida obejrzałem dla Jackiego i tylko można powiedzieć WTF ?!?!?!

D3Mania

Dubbing czasami jest fajny ale do bajek typu Shrek czy coś takiego... za filmowymi dubbingami też nie przepadam.. Ten film obejrzałem z napisami... a potem z dubbingiem... lepsze wrażenie zostawił film z napisami..

ocenił(a) film na 5

JA daje 5 na wyrost. Nie porownuje do oryginalu, bo nie o to chodzi. Zgadzam sie co do dubbingu. Jak to zobaczylam przecieralam...uszy...ze zdziwienia;) Masakra. PArker z jakims dziecinnym glosikiem, ktory totalnie do niego nie pasowal. Jego nauczyciel tez jakis taki..niedopasowany. Moze gdyby byl bez dubbingu nie bylby taki groteskowy:) Ogolnie bardzo sredni film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones