PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 918
ocen
6,6 10 1 59918
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Ogladam ten film, ale wydaje mi sie to straszny kwasior... Sceny walki to makabra!
Pamietam oryginalna serie, nie wiem to chyba były lata 90. Dlatego dziwie sie tak wysokiej
ocenie! W dodatku kiedy Chan mówi głosem gryzonia z Epoki lodowcowej... Zmarnowany
czas! Czy jest gdzieś jakas petycja ktora mógłbym podpisać w celu prZeciwstawienia sie
dubbingowi w filmach, to juz 3. film, którego nie da sie oglądać przez dubbing, jestem
przerażony jak można spieszyć film podkladajac głos pod całkiem dobry film-nie mam na
mysli tego "arcydzieła".

czlowiek_ciasto

Nienawidzę dubbingu i chętnie bym się podpisała pod taką petycją. Nie wiem jak w ogole mozna ogladać filmy z dubbingiem. Mnie to strasznie irytuje. Średnio lubie też lektora, ale oglądam i mi to zbytnio nie przeszkadza. Najlepsze są filmy z napisami.

Oliwia1

To oglądaj z napisami, a nie "chętnie bym się podpisała pod petycją". Rozumiem, że wszyscy mają się dostosować do ciebie, tak? To że ty nie lubisz dubbingu nie oznacza, że możesz odbierać innym oglądanie filmu w takiej wersji.

makintosz

Wyraziłam tylko swoje zdanie, nie wiem po co te nerwy.

Oliwia1

Spoko, ale napisałaś "Nienawidzę dubbingu i chętnie bym się podpisała pod taką petycją. Nie wiem jak w ogole mozna ogladać filmy z dubbingiem" - czy pisząc to, nie pomyślałaś o tych, którzy lubią oglądać filmy z polskim dubbingiem? Bron Boże, nie naskakuję na ciebie, ale ty możesz sobie w każdej chwili obejrzeć ulubiony film z napisami, a co ja mam powiedzieć, jeśli chcę obejrzeć, np. Akademię policyjną z dubbingiem? Obejrzę? Nie, bo dubbing nigdy nie powstał.

makintosz

Wiec ty broń swoich racji, a ja swoich. Według tego co napisałeś, nie można wyrazić swojego zdania, bo trzeba pomyśleć o innych, a na pewno znajdzie się ktoś kto ma inne zdanie. Bardzo mądre.

Oliwia1

A co oznacza to, że podpisałabyś się pod taką petycją? Nie oglądaj z dubbingiem, jeśli ci nie pasuje i już. Nie wiem, o co ci chodzi.

makintosz

Przecież to z petycją to była przenośnia. Nigdy nie będzie takie petycji, myślałam, że to oczywiste.

Oliwia1

Masz prawo oglądać każdy film, który chcesz z napisami. Nikt ci tego nie zabroni. Dubbing jest dla tych, którzy lubią tę formę opracowania ;)

makintosz

I mam prawo podpisać taką petycje, jeśli by taka była. Dziekuje :)

Oliwia1

Po co?

makintosz

Bo mam takie prawo.

Oliwia1

a nie wystarczy po prostu oglądać z napisami i omijać dubbingu? nikt cię nie zmusza do oglądania z dubbingiem.

ocenił(a) film na 10
czlowiek_ciasto

Oglądaj z napisami :)
Polski dubbing zawsze marny, ogladalem film 4razy, nawet nie próbowałem dubbingu.
Co do walki. Wydaje mi się że ten film jest nastawiony glownie na fabule, nie na pokazy kung-fu.

D3M0tywator

Jak czytam swoją wcześniejszą wypowiedź, to jestem zażenowany! Prezentuje w niej poziom...
Co do Twojej opinii, przypuszczam, że masz rację!

czlowiek_ciasto

Jackie Chan mówi głosem gryzonia z Epoki lodowcowej? hahahahahahah dobre. ciekawe, skąd wziąłeś takie info xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones