PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 917
ocen
6,6 10 1 59917
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Ku** jaki karate kid? Gość wyjeżdża do Chin i ćwiczy karate? To jakby napisać, że sportem narodowym Polski jest hokej! Zresztą, na stronie dystrybutora jest jak byk napisane, że film nazywa się Kung Fu Kid (tytuł roboczy), nieoficjalny remake Karate Kid, ciołki!

Despo

Tak samo napisałem a mnie zjechali że to Karate :D

tomcias10

nazwali to "Karate Kid" a przecież Jackie Chan to Kung Fu mistrz, więc jak ku*** może trenować dzieciaka karate? Zresztą karate to g*wno, najgorszy styl walki jaki istnieje, byle inny koleś, który trenuje coś innego to zmiótł takiego karatekę z maty :(

użytkownik usunięty
Xeros

znawco, Karate to nie styl walki, tylko sztuka walki. stylem Karate jest np. Kyokushin albo Shorin-Ryu. jesli zreszta uwazasz Karate za najgorsza sztuke walki (nie styl!) to chlopie malo wiesz o sztukach i sportach walki.
a co do filmu... hmmm jankesi to tacy idioci ze dla nich nie ma roznicy czy dzieciak bedzie trenowal karate, kung-fu czy muay thai. wazne zeby tytul byl chwytliwy...

To moze "Aikido Kid" a starego mistrza gra Seagal.

lok2

hahaha

ja poprosze dziecięca wersję Straznika z Teksasu z niesmiertelny Chuckiem jako mistrzem :D

Nicolis

Pojebalo was.... Nazwa to nazwa. Jackie Chan to kaskader , ktory skonczyl
szkole kaskaderów w Pekinie.
Nie jest zadnym mistrzem Kung-fu... Nigga please......

Jooozek

Boże, widzisz i nie grzmisz...

kur.. za krótki...

ocenił(a) film na 10
tomcias10

Też mnie denerwuje ten tytuł, zwłaszcza, że w drugim trailerze wyraźne jest powiedziane, że chodzi o kung-fu. "I'll teach you real kung-fu" i tak dalej.

P.S. Tak jasne, Jackie Chan nie jest znawcą kung-fu, a zaawansowane techniki w jego filmach jak chociażby formy drewnianego manekina to są robione w photoshopie.

Despo

Karate Kid jest bardziej chwytliwym tytułem dla mas, bo wiadomo, że chodzi o remake filmu z panem Miyagi :) Wiadomo, że filmy robi sie dla pieniędzy i tytuł też ma znaczenie.

piotrex13

spokojnie, w trailerze przecież Jackie Chan mówi "nauczę cię kung-fu". Tytuł "Karate Kid" jest tylko chwytem marketingowym bo nie oszukujmy się, gdyby to nie był od początku do końca oficjalny remake starego dobrego "Karate Kida" to połowa mniej ludzi była by tym zainteresowana.

krevek

Prawda jest taka że lwia część produkcji Chinskich nie wychodzi poza granice azji, a szkoda. Dlatego ten film zamerykanizowali juz samym tyułem Karate kid.
A co do samego filmu, uważam ze pobije na głowe poprzednie Karate Kid's. niemam nic do pana Miyagi ale Jackie zabawniejszy jest i wiem ze sie bedzie przyjemniej ogladalo ;)

Don_Jaras

No wiec juz, wszystko jasne.
Fabula to praktycznie remake Karate Kid, z ta roznica ze oczywiscie w tym przypadku mamy do czynienia z Kung Fu, nie Karate. Raz - chiny, dwa - Chan.
Czemu tytul idioci zostawili? Nie wiem..

ocenił(a) film na 10
Despo

Też jestem za zmianą tytułu na Kung Fu Kid , nawet sam Jackie jakiś czas temu był za tym ale już chyba za późno , jakieś palanty co trzymają kasę liczą na jeszcze większe pieniądze na odcinaniu kuponów.

ocenił(a) film na 10
Despo

Tytuł Kung Fu Kid będzie obowiązywał w Azji dzięki staraniom Chana ale amerykanie nie chcą zmienić tytułu , względy finansowe.

Despo

Kolejny niepotrzebny remake, który zapewne okaże się totalnym dnem. Ludzie wszystko zrobią dla pieniędzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones