PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 917
ocen
6,6 10 1 59917
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

KARATE KID

ocenił(a) film na 7

Miałam przyjemnosć być na premierze filmu Karate Kid w Londynie. Jackie Chan wraz z całą rodziną Smith'ów stworzyli niesamowitą atmosferę. Nie mogłam uwierzyć jak wysoki jest Will Smith na żywo i jak niski jest Jackie Chan. w każdym bądź razie atmosfera była niesamowita. Aktorzy byli umiechnięci, witali się z fanami, przybijali piątki i robili sobie zdjęcia. Niesamowite przeżycie.

Osobicie uważam, że Karate Kid jest najlepszym filmem Jackie Chana. Pokazał, że naprawdę potrafi grać i ma talent. Również Jaden Smith udowodnił, że nie jest on tylko synem znanych aktorów, ale ma również talent i predyspozycje to bycia kims na wzór ojca.

Film jest lekki i przyjemny z widocznym przesłaniem. Uważam, że naprawdę warto go obejrzeć. W filmie nie zabrakło również humoru i niesamowitych momentów akcji.



użytkownik usunięty
moviemoments

zgadzam się z tobą... noooo i... baaardzo ci zazdroszcze tego że widziałaś na żywo Jackie i Jadena. :D ehh... też bym tak chciała
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ocenił(a) film na 3
moviemoments

ŻE CO?! Najlepszy film Jackiego Chana?! Chyba jedyny, jaki widziałeś/aś. Ma masę lepszych filmów, choćby stary dobry Pijany Mistrz.
Co za ludzie się tu panoszą, nie masz pojęcia o tym, o czym się wypowiadasz.

ocenił(a) film na 7
Geomemnon

za to Ty napewno masz! kazdy ma prawo do swojego zdania i takie jest moje jesli ci sie cos nie podoba to nie musisz tu wchodzic i komentowac. A jesli chodzi o twoje pytanie co za ludzie sie tu paletaja to jest bardzo prosta odpowiedz: tacy co sciagaja filmy w kiepskich wersjach a pozniej komentuja cos co ledwo mozna bylo zobaczyc na ekranie no i oczywiscie tacy co rzucaja sie na innych tylko dla tego, ze maja inne opinie i oczywiscie wujezdzaja z wyzwiskami. Znasz moj nick nie moja historie wiec nie oceniaj i nie komentuj jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia!!!!!! do ktorej grupy nalezysz?

Geomemnon

ojejciu, gejomen, znaczy geome coś tam, nie popuśc ;).

co do filmu - spoko, lekki i przyjemny, film familijny. Jeśli chodzi o młodego smitha, to faktycznie jest to dziecko, które może by c bardzo dobrym aktorem w przyszłosci, bo już teraz widzę, że jest całkiem niezły:)

ocenił(a) film na 9
moviemoments

Maksymalnie Ci zazdroszczę, że widziałaś ich na żywo, że tam byłaś. Byłoby cudownie zobaczyć Jackie'go na żywo <marzyciel> ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones