PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 919
ocen
6,6 10 1 59919
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Jeden Smith

ocenił(a) film na 3

Rozumiem, że ojciec może dużo w branży, ale Jeden Smith jest generalnie mówiąc beztalenciem totalnym. Do tego Jackie Chan jako nauczyciel karate? Jak on się dał w to wmanewrować? Chińczyk grający Japończyka...rozumiem że żółte jest żółte i tyle. W porównaniu do poprzedniej wersji filmu, wróć, nie ma czego porównywać. Tamten był udanym przykładem kina dla młodzieży, to nie jest.

DA_rec

Okazuje się, że NEPOTYZM nie jest tylko polską specjalnością...

DA_rec

Zgadzam się z tobą we wszystkim poza jednym- Jackie grał Chińczyka w Chinach uczącego kung fu, a nie karate.. i to, obok aktorstwa Jeden'a jest druga paranoja tego filmu... kung- fu w "Karate Kid"... po wielu achach i ochach nad tym filmem spodziewałam się czegoś na miarę pierwotnej serii, którą oglądałam kilka razy, a dostałam co najwyżej ładne widoczki z Chin...

ocenił(a) film na 5
Lili89

tak patrzę, patrzę i patrzę i te chińskie dzieciaki to mocno wkurzone na wszystko są;)))
A Will to stanowczo musi synka w aktorstwie podszkolić... choć w sumie to nie wiem czy to dobry nauczyciel;)

ocenił(a) film na 10
Lili89

Karate Kid to tylko tytuł. Ze sztuką walki jaką trenował Jaden w tym filmie to nie ma nic wspólnego, bo trenował kung-fu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones