PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 918
ocen
6,6 10 1 59918
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Mozecie miec odmienne zdanie, ale naprawde bylam wrecz zaskoczona, ze w tylu scenach mial calkowicie kamienna twarz, zero emocji, jakiejkolwiek reakcji, aby widz mogl sie domyslic, co czuje Dre. Szczegolnie widzialam to w scenie, gdy ta jego kolezanka tanczyla do "Poker face". Moze i zna sztuki walki, ale nie wierze, zeby do tego filmu nie bylo lepszych aktorow. Przeczuwam, ze rola w filmie zdobyta dzieki znanemu tacie...

ocenił(a) film na 8
Metropholis

Ja bym go wcale tak źle nie oceniał.Spodziewałem się dużo gorszej gry.Mało tego to jeszcze dzieciak więc myslę że się rozwinie.A z tym załatwianiem roli to teraz odbywa się to odwrotnie.Tak samo jak wpycha sie znanych aktorów do jakis badziewi żeby tylko przyciagnąć publiczność, tak samo zatrudnili Jadena żebysmy mogli popatzreć na grę syna Willa Smitha.Mnie natomiast film zaskoczyl bardzo milo.Ciekawa historia , nieżle wykonana, nawet Jackie Chan na którego ostatnio już nie mogłem patrzeć.Tutaj wypadł całkiem całkiem

ocenił(a) film na 5
Metropholis

Również odniosłem takie wrażenie, może w przyszłości będzie dobrym aktorem. W ogóle nie pasował do głównej roli. Nie wyobrażam sobie, jak mały, chudy dzieciak powala tych wszystkich przeciwników, po prostu przeszkadzało mi to. Ogólnie film nie wnoszący nic nowego, powielony schematy.

ocenił(a) film na 8
Metropholis

I MAM ODMIENNE ZDANIE MOIM ZDANIEM BARDZO DOBRZE GRAL I LUBIE TEN FILM!!

Metropholis

ja osobiscie uwazam ze Jaden bardzo dobrze wypadl w tej roli ,naprawde milo sie to oglodalo juz ze 3 razy powtarzalem.:)

ocenił(a) film na 7
Metropholis

Ja uważam wręcz że wdał się w ojca, grał świetnie nie łatwo aktorowi zagrać wiarygodny płacz więc młody robi niezłe postępy. . .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones