PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 919
ocen
6,6 10 1 59919
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Dla mnie film na poziomie iron man 2, oba filmy interesujące i co najważniejsze nie nudzą, tak jak chociażby arcydzieło avatar, i + za ac/dc back in black xD

gohan263

No właśnie, b. dobry film, ale dlaczego premiera w Polsce tak późno!? We wrześniu to ja już leżę i kwiczę... xD

ocenił(a) film na 8
psychopath

no właśnie sami są sobie winni na taki film chętnie bym poszedł do kina ale oni to olali, to samo z filmem scott pilgrim vs the world który jest w usa w sierpniu a u nas może być w listopadzie albo wcale, żenada... a film świetny wiele znaczników z pierwowzoru, walki także dobre xD

ocenił(a) film na 8
gohan263

dokladnie, tyle dobrych filmow u nas ukazuje sie z takim opoznieniem, trzy miesiace to naprawde duzo!!! mysle, ze zarobiliby na biletach, ale do wrzesnia wiekszosc juz obejrzy ten film w inny sposob

sagrada_g

Kurde, a taką ochotę miałam sobie pójść na ten film we wakacje. Oni go puszczają dopiero wtedy jak wszyscy będą mieli na głowie kupowanie książek i różne inne wydatki związane ze szkołą.

ocenił(a) film na 8
gohan263

zgadzam sie w pełnej rozciągłości:) Żadne to ambitne kino ale na pewno niezła rozrywka. Film dobrze zrobiony, zabawny, troszkę wzruszający, moim zdaniem bije na głowe wcześniejsze części:) założę się, że zrobią dwójkę.:) Z czystym sumieniem polecam wszystkim:)

ocenił(a) film na 7
Soulgray

Również polecam/wczoraj obejrzałam. Początek nie zrobił na mnie wrażenia,ale akcja zaczęła się rozkrecać.. Bardzo fajny film, jak większość z Jackie Chanem. Spokojnie daje 7/10:)

ocenił(a) film na 6
Silverka

A mi jakoś bardziej podobało się stare karate kid. W nowym jest trochę płytka fabuła lecz Jackie Chan ratuje sytuacje. Ocena 6/10 za odświeżenie starego kotleta który nawet całkiem nieźle smakuje :D

ocenił(a) film na 8
lylus

Świetny film, naprawde warty obejrzenia, ładne krajobrazy i ciekawie przedstawiona historia, najlepsza scena treningu wg mni jak cwiczyli z kijami po tym jak Dre dowiedzial sie o tragedii (troche juz wyswiechtane z tymi wypadkami ale ok) pana Han i czul to co on (bo stracil ojca) i SWIETNIE WSPOLGRALI ZE SOBA i fajnie to pokazali jako cienie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones