PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 917
ocen
6,6 10 1 59917
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

?

ocenił(a) film na 6

Nie rozumiem dlaczego poprzednie części karate kid, mają słabszą ocenę od tej z 2010r. Pierwsze 4 części jak dla mnie to klasyk i pomimo iż jakiś szczególnych efektów lub też jakiś super zapierających dech w piersiach scen walki nie ma w poprzednich częściach jak zauważyłem jest w pewnym sensie mądrość, słowa, sytuacje w tamtych filmach są na prawdę ciekawe i zdecydowanie bardziej mi się podobały tamte filmy niż wersja z 2010 roku

Pawel9mk

Chyba jest tak dlatego, że dzisiejsi nastolatkowie tamtego karate kid nie znają, a my, którzy oglądaliśmy tamtą serię dawno temu, dziś oceniając ją nie będziemy sypać dychami (ja przez sentyment dałem 6 bodajże). Wymowna jest też liczba głosów oddanych na filmy stara"jedynka" niecałe 10k, nowa 15k, z czego duży procent to zapewne gównażeria zafascynowana małym murzynkiem i jackim chanem

ocenił(a) film na 6
infrared118

Racja, nie zauważyłem liczby oddanych głosów

infrared118

Ja z sentymentu sypię dychami, bo gównażerka sukcesywnie zaniża oceny klasykom!

ocenił(a) film na 8
Pawel9mk

Ja znam tamte czesci tez byly fajne ale bardziej podoba mi sie film z 2010!!

Pawel9mk

A ja nie rozumiem jak w ogóle można brać pod uwagę 4 część, którą można scharakteryzować jednym słowem ... DNO

borgia3

Czwórka to nieporozumienie, ale 1-3 klasyka lat 80-tych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones