PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 888
ocen
6,6 10 1 59888
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

Według mnie ten film jeśli jest w dobry sposób oglądany może wiele nauczyć. Co z tego że syn
Willa Smitha tu gra.? Wiadomo dobra gra aktorska też jest ważna, ale samo to czego może nas
ten film nauczyć, albo zachęcić do różnych refleksji jest niezastąpione ;) Według mnie ten film jest
Bardzo dobry i chętnie go jeszcze raz obejrzę ;)

ocenił(a) film na 10
myszkamiki555

Dokładnie... a co z tego, że Smith mniejszy jest od tych przeciwników? Przecież nie chodzi o to kto jest wielki, a kto mały... kto waży 30kg a kto 200... ważne są umiejętności, opanowanie, refleks etc. A co do aktora... wcale nie jest taki zły jak wszyscy uważają... może czasem nie pokazuje uczuć i ma kamienną twarz.... ale to nie przeszkadza, a cała reszta jego gry jest świetna. Ci co się wypowiadają tak krytycznie muszą być znawcami sztuk walki... i gry aktorskiej. Pewnie mają niemałe doświadczenie w tym :/ I w jego wieku byli perfekcjonistami... Ja też chętnie obejrzę go jeszcze raz.... i czekam z niecierpliwością na remake 2 części... ;)

ocenił(a) film na 8
Madzialeeena

Dobrze 'powiedziane' ^.^

Madzialeeena

Rowniez czekam na 2 czesc. P;)

myszkamiki555

Zgadzam sie w 100% !!! Choc dla mnie 10/10. Swietna gra aktorska, wspaniala pouczajaca fabula. Film byl zarowno wzruszajacy jak i momentami zabawny. Mnie bardzo sie podobal. Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones