PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31053}

Karate Kid III

The Karate Kid, Part III
6,1 14 142
oceny
6,1 10 1 14142
5,0 4
oceny krytyków
Karate Kid III
powrót do forum filmu Karate Kid III

Karate Kid to jeden z moich ulubionych filmów :-) Za każdym razem gdy leci w tv którakolwiek część, muszę obejrzeć :) Trzecia część jest ok, tylko głupio że skończyło się tak niejednoznacznie z tym Ralphem - w IV cz. Miyagi jedynie wspomina, że uczył kiedyś Daniela, ale nie wiadomo co się z nim stało. Ogólna moja ocena 3. części 9/10 :)

użytkownik usunięty
Blackin

Jak już puścili ostatnio 2 części KK to i trzecią też by mogli dać. W sumie to bardzo ją lubię, nawet bardziej niż pierwszą ;) za to czwarta to bezsensowna kontynuacja i nie to samo, bo bez Ralpha.

no dokładnie... własnie też myślałam że wszystkie będą puszczac po kolei w piątki :) bo nawet reklama jak była to sklejone wszystkie części. może będzie za tydzień ;)

Blackin

Tez bardzo lubie ten film. Jest bardzo wartosciowy i mozna sie z niego wiele nauczyc. Bardzo dobra obsada i gra aktorska. Niby kino typowo dla mlodziezy, ale ja zawsze chetnie go ogladam. Dla mnie 9/10. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
Shurtugal_Eragon

zgadzam sie z Toba .

ocenił(a) film na 8
Blackin

No wiesz, przynajmniej w realnym czasie minęło kilka lat. Chłopak stawał się coraz starszy i pewnie zajął się te z swoim życiem. Wiadomo, że 5 czy 10 lat (tyle minęło od pierwszej części) to długo , kiedy nastolatek dojrzewa i staje się dorosłym. Ja żałuję, że nie ma go w 4 części. Takie przyzwyczajenie z poprzednich części. Chociaż gościnnie mógł być. Pewnie twórcom chodziło o to, by cos odświeżyć, dlatego części postaci już nie ma w części 4.

ocenił(a) film na 7
wpiotr93

Ralph w 1 części miał 22 lata :) obecnie jest po 50 i dalej młodo wygląda, można oglądać serial o nim i reszcie bohaterów "Cobra Kai" na Youtube, na razie są dwa sezony. W serialu Daniel ma żonę, dwie córki i salon z samochodami a Johnny stoczył się na dno

Najlepsiejsza1958

Nie dwie córki, a córkę nastoletnią i 10-cioletniego syna uzależnionego od konsoli.

ocenił(a) film na 7
knocun1

Od sierpnia 2020 r. wiem już, że syn i córka. Za mną trzy sezony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones