PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660841}

Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film

Captain Underpants: The First Epic Movie
5,3 5 716
ocen
5,3 10 1 5716
Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film
powrót do forum filmu Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film

Zażenowanie w pigułce

ocenił(a) film na 2

Jeszcze nigdy w życiu nie czułem się tak zażenowany przed moją 5-letnią córką. Nigdy! Już pierwsze sceny filmu powodowały, że żałowałem wydanych pieniędzy. I jeszcze nigdy nie byłem na filmie, w czasie którego na niemalże każdej scenie modliłem się, żeby się już zakończyła, mając nadzieję że następna będzie... mniej żenująca. Jeszcze nigdy nie byłem na filmie animowanym dla dzieci na którym przez cały film dzieci na sali nie śmiały się z przedstawianych scen. I nigdy nie byłem na filmie, na którym co rusz słychać było na sali głosy dzieciaków "tato, chodźmy stąd", "czy możemy już wyjść?". Chciałbym umieć znaleźć na to lepsze słowo, ale na prawdę - "żenujący" idealnie oddaje charakter tego filmu. Wyszliśmy przed końcem. Nie miałem sumienia przetrzymywać swojego dziecka na sali kinowej, tylko dlatego że "tatuś wydał pieniądze".

Odradzam. Lepiej zabierzcie dzieci na dużą porcję lodów.

ocenił(a) film na 5
rynqu

nie ogladalem jeszcze, ale podane gatunki to: animacja, komedia, a nie familijny, dla dzieci, a jesli nie wiesz to istnieje cos takiego jak animacja dla doroslych
gdybys odwiedzal filmweb przed pojsciem do kina i czytal co ludzie pisza, to bys nie byl pozniej zazenowany

ocenił(a) film na 2
uncut

Zachęcam do pójścia do kina na ten film w celu samodzielnego ocenienia czy jest to "animacja dla dorosłych". Kina przedstawiają ten film jako "bez ograniczeń wiekowych".

Aha... i jeszcze..

Gdybyś odwiedzał kino przed wejściem na filmweb i obejrzał film, który komentujesz, to twoje komentarze nie byłyby takie oderwane od rzeczywistości.

uncut

przecież napisał, że to DZIECIOM się nie podobał i że to DZIECI się nie śmiały i chciały wychodzić z sali, a nie, że jemu się nie podobał... komentarz wypadałoby przeczytać, zanim się go skomentuje.

uncut

uncut wariacie napisz petycję do kin żeby zanim stworzą repertuar weszli na filmweb bo nie wiedzą co puszczają haha Gatunki mylą, pokazują filmy dla dorosłych o poranku i nie potrzebnie dubbingują bo przecież tylko dzieci i ludzie ograniczeni mają problemy z czytaniem ;P

ocenił(a) film na 5
Bzium_3

ja bym nigdy nie poszedł do kina (zwłaszcza z dziećmi) nie wiedząc na co idę, czy to jest film dla dzieci, dla dorosłych, czy familijny, a tym bardziej czy jest dobry, dlatego zawsze wchodzę na filmweb i patrzę na gatunki, ocenę i komentarze...
zawsze mnie to dziwiło, że ktoś poszedł na totalnie zjechany przez ludzi film i płacze w komentarzach bo jest zdziwiony, że to nie była rewelacja, a przecież plakat był taki ładny...

ocenił(a) film na 7
rynqu

Film ma swój klient który docenią raczej chłopcy, którzy są na etapie, gdzie słowa "siki, kupa, Pofajdanek" są najlepszym żartem na świecie. Mój starszy syn przechodzi taki okres i rechotał jak nigdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones