PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9794}

Kamienie Ibarry

Stones for Ibarra
6,6 12
ocen
6,6 10 1 12

Kamienie Ibarry
powrót do forum filmu Kamienie Ibarry

Można obejrzeć ten film ??? Wie ktoś może ?? Z góry dziękuje za pomoc.

ocenił(a) film na 7
kam001

Lata świetlne temu widziałam go na kanale drugim TVP (jak jeszcze była normalną telewizją). Ale to musiało być na przełomie lat 80./90., albo bardzo wczesne 90.

budapest

13.07.1991 22:05 TVP2 :)

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Dzięki! Szkoda, że w mojej lokalizacji TVP2 chyba nie zadziała :-( Bardzo chciałabym obejrzeć ponownie, by sprawdzić, czy nadal robi na mnie takie wrażenie ;-)

ocenił(a) film na 7
budapest

Sorry! Nie zauważyłam roku :-))))) Myślałam, że podajesz mi przyszłą datę seansu; zwłaszcza, że też mamy lipiec... W związku z tym, że nie można edytować postów, piszę kolejny...

budapest

Zdarza się :)Wiesz chciałbym cofnąć czas do lat 90 ale z dzisiejszą wiedzą i pewnymi zmianami.Mamy część Kresów Wschodnich-Stare województwo Białostockie z Grodnem- Brześć i Kobryń- Kowel i Włodzimierz Wołyński- Lwów i Tarnopol (Powiaty Tarnopol Podhajce i Trembowla są nasze przygraniczne potem granica na rzece Łomnica za Kałuszem)KRRiT powstaje wcześniej i jest kilka TV więcej02.03.1991 Tele 24 (Taka stacja powstała w Łodzi w 1992 roku ale któś mógłby wymyślić podobną nazwę wcześniej)15.03.1992 TV Puls (Patrz punkt wyżej) 06.09.1992 NTP+ (Mirosław Chojecki chciał startować z Nową Telewizją Warszawa a NTP+ też był jego projektem)05.12.1992 Polsat07.03.1993 Antena 1(Marian Terlecki planował TV o takiej nazwie więc by wystartował )29.09.1995 TVN(TV Wisła wystartowała w grudniu 95-W alternatywie mogli dostać koncesję ogólną)01.03.1996 Metro (Agora mogła się wcześniej postarać o TV tak samo jak starali się o radio)01.02.1997 Puls 2-----Dalej to już jest polityka Kongres Liberalno Demokratyczny wchodzi do parlamentu w 1993 roku Koalicja AWS nie powstaje i nie robi bałaganu w latach 1997-2001 Co o tym myślisz ??

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Powrót do przeszłości?...
Dlaczego nie.
Albo 'wyjazd' w alternatywną przyszłość: co by było, gdyby?...
Pamiętam na kilka tygodni przed referendum o przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej "Gazeta Wyborcza" opublikowała dodatek (bodajże 4-stronicowy), ukazujący, jak może wyglądać Polska za kilka lat, jeśli zdecyduje się do Unii nie przystąpić. Wyjeżdżanie na truskawkowe saksy na Białoruś było jednym z bardziej lajtowych przewidywań ;-)
Co za czasy!
Mam jedynie nadzieję, że "dzięki" łaskawie nam rządzącym społeczno-politycznym mętom ten czarny scenariusz się nie sprawdzi...

budapest

Wiesz jestem rocznik 79 i pamiętam lata 90 oraz uwielbiam alternatywną historię.
W każdym innym kraju 2-3 stacje dostały koncesje tylko u nas Polsat (To była jedna wielka ustawka pod Solorza)
Jakby to się odbywało tak z 2 lata wcześniej to może byłoby inaczej.
Co do Lwowa to Linia Curzona to była linia umowna i brakuje mi tego miasta w PL.
Jakby był u nas to w latach 90 miałby jakieś 800 tysięcy mieszkańców jak Łódź.
Wrocław byłby jakieś 100 tysięcy mniejszy

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Taka rewizja do niczego nie prowadzi...
Gdyby Polska miała znowu Lwów, Wilno, Kowno...
To wtedy sprawiedliwie trzeba byłoby oddać Gdańsk, Elbląg, Wrocław, Świnoujście, Toruń...
Gdyby szafa miała sznurek, byłaby windą ;-)
Jestem rocznik 77 i coś niecoś (jak przez mgłę) pamiętam...

budapest

Dobra odpuśćmy Kresy ale zostawmy TV :)
Szkoda że sobie nie zapisywałem tego co oglądam bo na filmwebie mógłbym sobie spokojnie oceniac.
I tak generalnie sporo znalazłem :)

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Mówisz o ocenianiu filmów na filmwebie? Ja w pewnym momencie zaczęłam się zawzięłam i zaczęłam przeglądać wszystkie filmy (według narodowych kinematografii) i tym sposobem oceniłam multum filmów, które widziałam w zamierzchłej przeszłości. Uwierz mi: pamiętałam mniej więcej, jak dany film odebrałam i jaką 'notę' mogę mu postawić (chociaż nie jestem fanem dawania gwiazdek filmom, ale zdecydowałam się tak zaznaczać te, które obejrzałam). Przejrzenie tej wielkiej bazy zajęło mi ładnych kilkanaście (jak nie kilkadziesiąt dni).

budapest

Tak chodzi mi o ocenianie :)
Ja sprawdzałem stare ramówki tv , w archiwum GW też grzebałem no i rozpytywałem się w sieci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones