PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111776}

Kameleon: Wyspa przeklęta

The Pretender: Island of the Haunted
6,5 402
oceny
6,5 10 1 402
Kameleon: Wyspa przeklęta
powrót do forum filmu Kameleon: Wyspa przeklęta

Totalny Gniot

ocenił(a) film na 1

Film słaby. Bardzo. Tandetny, naciągany scenariusz, śmieszne problemy, generalnie słaba gra aktorów, idiotyczne sceny np. ta w której lecą samolotem i psuje się "elektryka", a koleś ją naprawia łącząc kabelki o tych samych kolorach... - myślałem, że umrę ze śmiechu. Badziewne motywy jak jakieś "Centrum" czy tajemniczy zakon. Beznadziejni bohaterowie... Jakim cudem to coś ma ponad 8 gwiazdek?!

ocenił(a) film na 1
bochen9

Eh, Ameryki, chłopie, nie odkryłeś :-) Co się dziwisz, "Efekt Motyla" w którym intryga szyta była równie grubymi nićmi też ma ponad 8 gwiazdek.

Witeczek

Ma ponad 8 gwiazdek bo jest to kontynuacja serialu "Kameleon" i to fani tego serialu dają wysokie oceny. Jak nie oglądałeś serialu to film ci bardzo mało mówi i dlatego uważasz go za gniota.

ocenił(a) film na 3
bochen9

Niestety po części muszę się zgodzić chociaż jestem wielkim fanem serialu. Film jest po prostu słaby. Fabuła rwie się (te nagłe przeskoki akcji sprawiają, że osoba, która nie oglądała serialu traci orientację), scenariusz momentami mocno naciągany (szczerze się ubawiłem jak znalezione zostało miejsce położenia zwojów - nie chciało mi się wierzyć, że tylu ich poszukiwaczy, którzy szukali wcześniej nie wpadło żeby zajrzeć w to oczywiste miejsce) i infantylny. Muzyki, która mogłaby wiele wnieść do filmu ze względu chociażby na jego scenerię nie zauważyłem. Ogólne wrażenie bardzo słabe, tym bardziej że początek zapowiadał się bardzo ciekawie.

ocenił(a) film na 5
acionyx

:) słaby, tandetny...momentami... jak i film tak i serial. Wciągający, intryguje.Też i bawi. Osiem gwiazdek?! Możę 80% oglądających identyfikuje się z gł. bohaterem. Może każdy przez chwilę chciałby być każdym...Serial do popcornu...film do serialu. Taki ukłon producentów dla wytrwałych,(których pozdrawiam).Obejrzałem wszystko, przeczytałem wiele. nikt mi tego nie zabierze. Nawet Ci którzy mi go "totalnie gniotą" :D http://phq.pretendercentre.com/centre-cparker.php

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones