PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687092}

Kłopoty z Alexem

About Alex
6,4 1 712
ocen
6,4 10 1 1712
Kłopoty z Alexem
powrót do forum filmu Kłopoty z Alexem

a dlaczego zadziwiająco? dlatego, że trafiłem na niego przypadkiem 9 lat po jego powstaniu- 2023r. Film nigdzie nie reklamowany, w pl nawet premiery nie miał. Nie jest to film z głównego nurtu, ale i tak powinien gdzieś w recenzjach wypłynąć. Z drugiej strony ciężko żeby był znany jak nie nie był dostępny w Polsce.
Film opowiada o grupce przyjaciół ze studiów, który rozeszli się po świecie, zrobili kariery i zapomnieli o sobie. Nie spotykają się od dawna ale nadal nazywają się przyjaciółmi , pomimo w sumie przykrego wydarzenia, spotykają się i mimo rozłąki nadal są sobie bliscy. To jest prawdziwa przyjaźń. Film mówi też, w moim mniemaniu, że tak na prawdę przyjaźń męsko damska czasami będzie wiązała się z podtekstem seksualnym. Czasami przyjaźń męsko damska to sposób na bycie blisko z innym człowiekiem gdy nie potrafi się rozmawiać o swoich uczuciach.

Jak na niego trafiłem? proste przez serial Biały Lotos s2. Aubery Plaza zrobiła na mnie takie wrażenie, że oglądam teraz jej dokonania filmowe. To jest bodaj jej pierwsza "normalna" rola po Parks and Rec gdzie nie gra April. Uważam że to świetna aktorka, niedoceniana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones