PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10044226}
5,5 113
ocen
5,5 10 1 113
Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One
powrót do forum filmu Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

Ja nie jestem krytykiem filmwebu, jestem fanem i wieloletnim użytkownikiem, ale kopniak należy się osobom odpowiedzialnym za aktualizacje serwisu. No bo nic tak nie irytuje jak niemożność oceny istniejącego tytułu lub nieskończone 'oczekiwanie na kontrybucję' tytułu już dawno będącego po premierze i w ogólnym obiegu. Ogarnijcie te tematy!

ocenił(a) film na 6
plooshack

Próbowałem dodać datę premiery (od jej obecności zależy możliwość oceniania), ale została odrzucona z niewiele mówiącym mi komentarzem „digital release”, mimo, że podałem kilka wiarygodnych źródeł i filmy DC zawsze ukazywały się na początku w formie cyfrowej i nigdy nie było problemu z tymi datami premier. Jedyny plus, że decyzja zapadła szybko, a nie jak czasami czeka się pół roku na rozpatrzenie XD

WZ14

No bo nieraz trafi się jakiś ciołek i zawzięcie z durnego powodu nie uznaje dodawanego materiału czy tytułu i później tak długo to wszystko trwa, a niepotrzebnie. No bo przecież jak coś się nie zgadza w 'kontrybucji' to niech to sam uzupełni czy poprawi, ale niech to będzie dodane, a nie nadal brakujące lub nieaktualne. To nie urząd, to współtworzona baza.

ocenił(a) film na 6
plooshack

Dokładnie, ale jest to niestety walka z wiatrakami

WZ14

Odrzucanie kontrybucji z debilnych powodów to normalka. Dawniej jeszcze weryfikatorzy byli normalniejsi i po odrzuceniu można było podesłać poprawkę, teraz sobie można tylko ponownie czekać kilka miesięcy na sprawdzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones