PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729396}

Jurek

7,5 10 758
ocen
7,5 10 1 10758
6,5 4
oceny krytyków
Jurek
powrót do forum filmu Jurek

szkoda, że ta ostatnia wyprawa okazała się tą ostatnią i zakończyła się tragicznie. Takiemu wartościowemu człowiekowi raz taki nie fart się przytrafił. Świetna realizacja z wkomponowanymi archiwalnymi materiałami domowymi i z wypraw sprawia, że film ogląda się z pasją. Trud, wysiłek i poświęcenie jaki jest wkładany w każdą wyprawę robi kolosalne wrażenie. Pan Jerzy, z pewnością nadal zdobywa wysokie drapacze chmurogór, które gdzieś tam są wysoko ponad nami.

ocenił(a) film na 8
dzyniu88

" Świetna realizacja z wkomponowanymi archiwalnymi materiałami domowymi i z wypraw sprawia, że film ogląda się z pasją. Trud, wysiłek i poświęcenie jaki jest wkładany w każdą wyprawę robi kolosalne wrażenie." ... i "4"? Nie rozumiem

ocenił(a) film na 8
gtelicki

Dokładnie. We wrażeniach same superlatywy w ocena 4/10. Najwyraźniej jednak "dzyniu" nie zamierza nic tłumaczyć.

ocenił(a) film na 8
raffaello_od_ferrero

pewnie coś mu się ebło z tą oceną. Jakoś niechcący kliknęło. Trochę wyobraźni....

raffaello_od_ferrero

Jego osoba rzuciła mi się już drugi raz na tym forum, dokładnie z taką samą sytuacja - same superlatywy i 4. Zdziwiłam się i weszłam na profil - wydaje mi się, że ten Pan ocenia w skali 1-5 o.O Co według mnie jest słabe, bo zaniża średnią filmom itd. Nie rozumiem.

dzyniu88

nawet gdyby wyprawa się udała to wątpię żeby była ostatnią. Pan Jerzy kochał wysokie góry, kochał rywalizację. Na pewno znalazł by sobie kolejne cele bo był stosunkowo młody jak na himalaistę no i nie pozwoliłby by mówiono o nim jako o numerze 2. A miał co zdobywać - Mt. Everest bez tlenu, kilka szczytów do zdobycia zimą, kilka trudnych szlaków. Myślę jednak że był skazany na śmierć w górach i prędzej czy później, z tym swoim charakterem który każe iść naprzód, musiał tak skończyć życie.

ocenił(a) film na 8
Darq85

To samo sobie pomyślałam. To są osoby, które zazwyczaj kończą swój żywot w górach. Pytanie tylko, która z nich to ta ostatnia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones