PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94360}

Juliusz Cezar

Julius Caesar
6,5 1 320
ocen
6,5 10 1 1320
Juliusz Cezar
powrót do forum filmu Juliusz Cezar

Koszmar!

ocenił(a) film na 4

Cezar jest za młody! Nie wygląda na ojca własnej córki! Wątek jego życia z Kleopatrą sprowadzony do minimum, a to wcale nie było minimum. Do tego odzywki w stylu "Oh, Jesus!" - przecież Cezar żył przed naszą erą! Ogólnie - słaby film.

ocenił(a) film na 7
IrenaSz

Gdzie był ten "Jesus" bo nie pamiętam:)?

A mi pasowało że ukrócili wątek Kleopatry do minimum - można byłoby się zrzygać oglądając już pierdyliardową wizję ich romansu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
IrenaSz

Że Cezar wyglądał jak smarkacz, to się zgadza. Nawet z poszarzonymi włoskami nie dało się zrobić z niego faceta po przejściach wojennych. To już starszego Cezara mamy w aktorskich wersjach 'Asteriksa'. Kleopatra akurat mi się podobała. Zamiast 'oh jesus' powinno być oczywiście coś w stylu 'mehercule' (na Herkulesa), ale wykrzykniki żyją własnym życiem... mało kto zaklnie obecnie z przekonaniem 'na Herkulesa'... no, ewentualnie przeszłoby może 'na Jowisza'.

ocenił(a) film na 4
TangoAndWaltz

A mnie się nieraz zdarza "na Zeusa" !!! Co oczywiście oburza przypadkowych świątobliwych słuchaczy - bo najbliżsi już się do moich zagrywek przyzwyczaili. Co do Cezara, to uwielbiam Alaina Delona w tej roli! Super popis aktorski i komediowy, do którego często wracam z największą przyjemnością. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
IrenaSz

Dla mnie niewątpliwą dźwięcznością odznacza się 'na Teutatesa' - skażenie po Asteriksie. 'Na Teutatesa, na Belenosa i na miłość boską....'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones