PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848351}

Już po wszystkim

Save Yourselves!
4,8 1 587
ocen
4,8 10 1 1587
5,5 4
oceny krytyków
Już po wszystkim
powrót do forum filmu Już po wszystkim

Z pewnością nie jest to arcydzieło, niemniej warto obejrzeć. Film jest lekki, świetnie zagrany i ma bardzo zabawne dialogi. To przede wszystkim satyra kina SF i obrazu współczesnego nowoczesnego człowieka w średnim wieku, uzależnionego od internetu i telefonu komórkowego. Nawiązania do takich przebojów kinowych jak Critters czy Alien są bardzo wyraźne, a sposób prowadzenia opowieści przez reżysera przypomina filmy z lat 80.

ocenił(a) film na 4
SirGalahad

Trochę wystraszyło mnie to że 30 lat to dla Ciebie średni wiek.

ocenił(a) film na 6
pedrak

Może trochę przesadziłem, ale na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko tyle, że jestem starszy od bohaterów filmu ;)

ocenił(a) film na 7
SirGalahad

Film jest świetny! Pokręcony, świrnięty i nieprzewidywalny :-) Mordercze puffy, diesle, zakwas z dziurką i kosmiczne bańki... ktoś srogie piguły brał przy tym filmie.

Ale to wyszło na dobre - w napływie kinowej papki Avengersów, Batmanów i innych Parków Jurajskich to niesamowita perełka. Takie odjazdowe kino jak za dawnych lat - niezobowiązujące, bez silenia się na pseudofilozofię i bez wypalających oczy kolorów i efektów 3D.

ocenił(a) film na 6
SirGalahad

Też polecam ten film "niedlakażdego".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones