PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718552}

Joy

6,4 77 624
oceny
6,4 10 1 77624
5,3 32
oceny krytyków
Joy
powrót do forum filmu Joy

znowu lawrence, znowu cooper, znowu bedzie smetnie i znowu posypia sie nominacje do oscarkow ;d jeszcze wspomnicie moje slowa

ephelouss

Limitless dla kobiet. Nie kręci Cię Kuper :) ?

myster_A

bardzo milo sie go ogladalo w american sniper ;d tbh nienawidze lawrence, nie podobal mi sie tez silver linings playbook wiec obejrze film, ale nie licze na zadna rewolucje ;x

ocenił(a) film na 9
ephelouss

who cares

ephelouss

+ De Niro oczywiście...

ephelouss

hahaha zgadzam się- świetnie ujęłaś moje myśli

eskrzyniarz

mamy przedsmak, nadchodza zlote globy, juz sa dwie nominacje, ah

ephelouss

Liczby w lotto też przewidujesz?

ephelouss

Tak myślałem, ale cóż, film oglądałem i nie wspominam Twoich słów, tak że wiesz, "Milczenie jest złotem".

ocenił(a) film na 9
ephelouss

Jestem tuz po seansie. Nie mogles sie bardziej mylic w swojej przedwczesnej opinii... :) Film bardzo dobry, niezwykly, swiezy i piekny. Z tych DVD screener leakow do dnia dzisiejszego, po prostu najlepszy. Moim zdaniem jeden z najlepszych filmow 2015.

ocenił(a) film na 8
trippp

w pelni racja :)

ocenił(a) film na 8
trippp

Zgadzam się. Swietny film. Nie bylam przekonana czy tak mloda dziewczyna moze zagrac kogos dojrzalszego i matke. Moze. Jenifer to potwierdza..

ephelouss

Ja także mam dosyć Lawrence. Tylko sama nie wiem czemu ja tak jej nie lubię...

ocenił(a) film na 9
Perenelle

Może dlatego, że zazdrościsz jej urody, talentu, kasy i sukcesów w młodym wieku?

BozekVooDoo

Talentu nie, ale kasy i sukcesów być może.

ocenił(a) film na 7
BozekVooDoo

Zastanawiam się czasem, dlaczego niektórzy sądzą, że nielubienie kogoś od razu musi wynikać z zazdrości...

random_cinemalover

Też tego nie wiem, logiki w tym nie ma żadnej. Trochę to dziecinne, coś w stylu: kolega w podstawówce mówi ci, że masz brzydki piórnik, a ty odpowiadasz "Akurat, mówisz tak, bo zazdrościsz!". Przykładowo - też nie lubię Lawrence, do tego stopnia, że najprawdopodobniej nie obejrzę filmu, jeśli pojawia się w nim chociaż na chwilę ;). Może dlatego, że jako aktorka jest - moim zdaniem - nijaka, wiecznie z jednym wyrazem twarzy, za bardzo kojarzy mi się z filmami dla nastolatek, jest jej obecnie za dużo w Holywood i po prostu się przejadła, a oprócz tego nie do końca przekonuje mnie jej osobowość (rzecz jasna o tyle o ile mogę to ocenić po udzielonych wywiadach itp.). Nie każdy musi ją kochać, to nie znaczy, że jej zazdrości.

ocenił(a) film na 7
Vuko_XM

Otóż to. Mi akurat chodziło nie tyle o samą Lawrence, co o taki sposób myślenia.
Co do Lawrence, uważam, że jest ona tylko (albo aż) niezłą, młodą aktorką. Nic do niej nie mam, chociaż z drugiej strony jej wielką fanką też nie jestem.
Myślę, że teraz panuje po prostu swego rodzaju moda na nią, co wiąże się m. in. z wręczaniem jej co roku nominacji oscarowych za samo bycie Jennifer Lawrence. Trochę taka nowa Meryl Streep, tylko że do Meryl sporo jeszcze jej brakuje ;)

ocenił(a) film na 7
random_cinemalover

Nie zgodzę się. Nominacje "Do szpiku kości" czy też "American Hustle" były jak najbardziej zasadne. Ponadto nominacja "Do szpiku kości" to był ten czas kiedy Lawrence to b.młoda osoba i nieznana aktorka. O jakimkolwiek "szumie" nie mogło być mowy.

ocenił(a) film na 5
Perenelle

Bo w filmach zazwyczaj się nie uśmiecha. Ma coś niesympatycznego w sobie. To chyba to.

ephelouss

To samo myslę! To już trzeci film z Lawrence i Cooperem! Ile można oglądać ich razem...

kapusniaq

Trzeci? Chciałeś chyba powiedzieć czwarty

tolerancja91

masz racje!dzięki ze trzymasz rękę na pulsie:)

ocenił(a) film na 9
kapusniaq

To oglądanie tego filmu jest jakimś przymusem? :O

BozekVooDoo

a ty co zatrudniona do obrony J Law? :D

pancerzyk

Raczej charytatywnie tak tyra w imię miłości do swej idolki :). Urocza dziecinada.

ephelouss

no ile razy można obsadzać w filmie Lawrence, Coopera i do tego jeszcze DeNiro? który to już film, gdzie Jennifer i Bradley grają razem? chyba czwarty. I to w ciągu kilku ostatnich lat.
A ten cały Russel chyba nie zna innych aktorów niż ta dwójka. Swoją drogą filmy kręci dosyć średnie.

ocenił(a) film na 7
Seiya

No fakt, czwarty film - "Poradnik (...)", "Serena", "American Hustle" i "Joy". Do końca roku pewnie liczba wzrośnie co najmniej do sześciu filmów.

ocenił(a) film na 6
Rouge_fw

rozumiem, że Depp i Bohnam Carter też wam przeszkadzają razemw filmach Burtona? Albo aktorzy grający U Tarantino?

Paulineeee

Johnny i Helena to zupełnie inny poziom, nawet nie ma co porównywać. :P

ocenił(a) film na 7
piratka39

Nie inny poziom a gatunek filmu. Ludzie ogarnijcie się z tym ocenianiem. Depp&Boham-Carter występują u Burtona! Są to filmy/bajki, ale bajki BARDZO DOBRE w SWOIM GATUNKU! To tak jakby porównywać poetów, bądź malarzy z różnych epok. Kurde. Nie traktujcie kinematografii jako jedną całość, trochę wyobraźni. Mi ta trójca: LawrencexCooperxDeNiro odpowiada, i bardzo przyjemnie mi się ich ogląda w jednej produkcji.


mexicola

Jedno nie wyklucza drugiego, ponieważ nie porównuję filmów, lecz grę aktorską OGÓLNIE. I tak, jest to zupełnie inny poziom. A malarzy czy poetów z różnych epok można porównywać w zależności od obranego kryterium oceniania. I to się właśnie nazywa wykorzystaniem wyobraźni, natomiast zakazy w stylu "tego nie porównuj do tamtego" nazywamy ograniczeniem.

ocenił(a) film na 7
piratka39

Fakt, poziom faktycznie jest inny. Tak wielkiego upadku, jaki pokazał Depp w swojej karierze dawno nie widziałam :)

gloryy

No Depp zawalił sprawę. Ale przynajmniej miał z czego spadać, nie to co Lawrence i Cooper :)

ocenił(a) film na 7
piratka39

Co do Lawrence uważam, że jest poprawną aktorką, na pewno nie powinna być tak gloryfikowana przez Hollywood, jak ma to miejsce, ale powiedzenie, że jest słaba to nieporozumienie. Jest poprawna, po prostu.
Zaś Cooper jest niedoceniony i myślę, że pokaże niedługo jeszcze wyższe możliwości niż dotychczas.

gloryy

Dokładnie, ale właśnie ten zachwyt nad jej osobą sprawia, że ma się wobec niej większe wymagania, którym ze względu na swoją przeciętność, Jen nie jest w stanie sprostać. I to rozczarowanie powoduje, że jest słabą aktorką.
Coopera lubię, ale mimo wszystko i tak uważam, że jest drewnianym aktorem i miał już wiele okazji do pokazania swoich możliwości. Po nim nie spodziewam się niczego więcej.

ephelouss

boję się otworzyć lodówkę...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
ephelouss

Eee, nie przewiduję "nominacji do oskarków"... Może jedna będzie, więc jazda z liczbą mnogą.

ocenił(a) film na 5
Sqrchybyk

Nominacje są, ale Oscarów bym nie dała. W każdej kategorii są lepsi.

ocenił(a) film na 7
majkalipcowa

"Nominacja jest", nie "nominacje są". Miałem rację, że liczby mnogiej nie będzie :)

ocenił(a) film na 5
Sqrchybyk

O fakt, i dobrze, że liczby mnogiej nie ma, bo film całkiem przeciętny.

Sqrchybyk

Nawet ta jedna nominacja to jakiś kiepski dowcip.

ocenił(a) film na 7
piratka39

Jak dla mnie (chyba) zasłużona... Choć Rampling i Larson lepsze, a pozostałych nie widziałem jeszcze.

ocenił(a) film na 5
Sqrchybyk

Charlotte Rampling o wiele lepsza od antypatycznej Lawrance.

Sqrchybyk

A według mnie niezasłużona. Tak samo zresztą jak za Poradnik. Dobrze zagrała w jednym z jej pierwszych filmów, którego tytułu nie pamiętam w tym momencie, a tak to zupełnie przeciętna aktorka, która po prostu jest na fali i stąd to wszystko.

ocenił(a) film na 7
piratka39

"Do szpiku kości" - o to ci chyba chodzi? Do mnie jej aktorstwo mocno przemawia, może to kwestia... płci? :)

Sqrchybyk

Tak, dokładnie o ten :D Całkiem możliwe, że to kwestia gustu. :)

ocenił(a) film na 8
ephelouss

Też tak myślałam, ale obejrzałam film i jestem szczerze zdziwiona faktem, że mi się podoba!

ocenił(a) film na 8
ephelouss

To po chu..ja oglądasz jak Ci to trio nie odpowiada? Czego się spodziewałeś/aś? Rzygać mi sie chce jak słyszę ciągłe narzekanie a bo za krotki, a bo za długi, a bo znowu ten z tym, a bo znowu ta z tamtym i tak w co drugim filmie a bo Tarantino a bo Dicaprio A bo o niczym a bo reżyser, kur..wa tak niektorzy, piszecie bez sensu tylko po to żeby zaistnieć na tym FW. Polakowi to chyba najgorzej na świecie jest dogodzić!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones