PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718552}

Joy

6,4 77 725
ocen
6,4 10 1 77725
5,3 33
oceny krytyków
Joy
powrót do forum filmu Joy

Scenariusz roi się od tanich chwytów i szantaży emocjonalnych, dialogi są totalnie sztuczne, wiele scen pozbawionych sensu, a bohaterowie to banda wkurzających i przerysowanych do granic możliwości osobników. No i ten kto wpadł na pomysł by obsadzić 25-letnią J. Law w roli kobiety w wieku średnim powinien dostać baty. Miałem wrażenie, że oglądam nastolatkę z balu przebierańców, ale przecież zapomniałem, że to Russell reżyseruje. Dla niego nie liczy się to czy aktor pasuje do roli, tylko żeby nazwiska przyciągały Akademię.

David O. Russell to ogólnie najbardziej przereklamowany reżyser w Hollywood ostatnich lat. Jak widać po niezasłużonym (jak dla mnie) deszczu nominacji za dwa poprzednie przeciętne filmy, to pomyślał, że jak weźmie historyjkę o "Pani od mopa" i podrasuje ją oklepanymi chwytami to ludzie to kupią. Całe szczęście, że tym razem Akademia się nie nabrała i na jednej nominacji się skończyło (i tak bardzo niezasłużonej). Jak dla mnie okropność - 2/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones