PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718552}

Joy

6,4 77 723
oceny
6,4 10 1 77723
5,3 33
oceny krytyków
Joy
powrót do forum filmu Joy

Osobiście mnie ten film wynudził i śmieszył. Niby wszystko pięknie, jest historia, jest obsada (zaś ta sama - Cooper, Lawrence, plus de Niro) ale brakuje tutaj czegoś głębszego - może emocji ? Gra aktorka była beznadziejna, łącznie z główną bohaterką. Do tego irytujący wyraz twarzy córy - a tak przy okazji, ciągle Joy klepała o tym, że jest matką DWÓJKI dzieci a ciągle targała ze sobą tylko córkę. Jej czytała książki na noc, ją zabierała na "promocję" pod sklepem, ona jezdziła z nią wszędzie a syna pokazali tylko chyba dwa razy. Coś przeoczyłam z tym synem?
Jak już się czepiam to dlatego w większosci filmów, jeśli kobieta dostaje wku***rwa, chce zmiany, szykuje się do walki - to ścina włosy ? Czemu ma to służyć? Gdybym ja się tak ujebała nożyczkami w łazience to bym wyglądała jak uchodźca ale w filmie to zawsze wyglądają jak z salonu...
Chwała B., że nie było romansu między Cooperem a Lawrence bo to by już była przesada i to gruba. Ta blondyneczka mi się już przejadła, bo wpychają ją na chama w każdy film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones