PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486796}
7,9 155
ocen
7,9 10 1 155
Jimi Hendrix na Monterey Pop Festival
powrót do forum filmu Jimi Hendrix na Monterey Pop Festival

Niesamowite, no niesamowite! Jimi i ta jego różowa gitarka w kawałkach :D Swoją drogą przydałaby mi się taka, mógł ją zachować dla potomnych ;D
Ale szczerze, Hendrix to geniusz i na Monterey Pop Festival całkowicie to udowodnił. Jeszcze gdzieniegdzie przewijali się- Eric Clapton, The Mamas and the Papas i Janis Joplin i ja już jestem w raju na zawsze ^^

ocenił(a) film na 9
monika_kunegunda

Z tego co pamiętam to właśnie z Janis Joplin tą oto właśnie gitarę pomalował przed występem. Miał to być rodzaj poświęcenia. Tak, jak poświęca się rzeczy które się kocha, tak Jimi poświęcił swoją gitarę dla występu. ;D Moim zdaniem nie mógł jej "zachować dla potomnych", wyobrażasz sobie ten koncert bez Wild Thing w takim wykonaniu? :D

ocenił(a) film na 9
monika_kunegunda

Swoją drogą, jak chcesz taką gitarę niektórzy lutnicy oferują boxy do Fenderów, pomalowane w ten sposób. xD

monika_kunegunda

z tego co wiem to ta gitara ocalała, a sam gryf jest zamontowany w gitarze jakiegoś znanego gitarzysty, ale być może to tylko plota...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones