PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857935}

Jeźdźcy sprawiedliwości

Retfærdighedens ryttere
7,2 24 856
ocen
7,2 10 1 24856
6,7 23
oceny krytyków
Jeźdźcy sprawiedliwości
powrót do forum filmu Jeźdźcy sprawiedliwości

Nie wiem czemu ale w naszym kraju większość dramatów czy filmów obyczajowych nosi etykietkę komedii i w ten sposób jest reklamowanych. Później powstają nieporozumienia. Nastawienie kontra rzeczywistość - i często widz jest rozczarowany. Wprawdzie film nie jest bardzo zły ale te zachwyty nad jego wspaniałością w mojej ocenie są trochę na wyrost. Szczególnie jeżeli chodzi o fabułę, która nie oddaje przeżyć głównych bohaterów, a przynajmniej tych które powinny być ukazane. Odchyły trójki naukowców irytują, a chyba nie takie odczucia powinny wywoływać.

karson_z

A śmiechu było tyle w tej „komedii” co na pogrzebie własnej matki… - już wiem, że jak film na filmweb ma wyżej niż 6 to gowno, bo gatunek to nie jest to co jest napisane. Ludzie - eksperty wezcie wy sie za robotę a nie oceny filmów…

harnas_007

Jeśli filmy, obrazy czy muzyka ma być dla „zwykłego odbiorcy” (na czym ten film ma zarobić) to nie pier…. , że dramat to komedia. Krytyk to nie publika bo gdyby tak było jako muzyk zarabiałbym więcej niż Zenek Martyniuk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones