PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637218}

Jawajska gorączka

Java Heat
5,2 1 344
oceny
5,2 10 1 1344
Jawajska gorączka
powrót do forum filmu Jawajska gorączka

mickey weź oszczędź juz swojego ''aktorstwa''...

zombie1977

Może Ty pokaż klasę?

użytkownik usunięty
Artur7335

już pokazał :-D

No w zasadzie tak.

ocenił(a) film na 3
Artur7335

wy również, skoro nie widzicie co koleś pokazuje to już nic na to nie poradzę :)))

zombie1977

No proszę wyjaśnij co Mickey takiego złego zrobił aby pisac takie brednie, to cytaty z Ciebie "niektórzy aktorzy nie powinni czekać na naturalna śmierć...", "mickey weź oszczędź juz swojego ''aktorstwa''...". Przeczytaj to co napisałeś i zastanów się kim Ty jesteś aby takie rzeczy pisać?

ocenił(a) film na 3
Artur7335

co cie to obchodzi co ja pisze??? mam do tego prawo jako widz skoro kolesia i jego poziom uwazam za marny...a pisanie pokaz sam klase jest z twojej strony diotyczne, nie jestem aktorem i nie wejde na scene zeby pokazac mu jak ma robic swoja robote

zombie1977

Zauważ,że jak piszesz bzdury,to niestety...ale wszystkich obchodzi.Nie jesteś aktorem i wierzę Ci,to skąd Twoja fantastyczna wiedza o tym zawodzie i kto Ci dał prawo obrażać ludzi.Nie jesteś aktorem,ale też i pisać poprawnie po polsku nie potrafisz!Weź i przeczytaj co napisałeś,niestety jeden bełkot.Zajmij się może samokształceniem i napisz parę stron dyktanda,to Ci powinno pomóc przemyśleć pewne sprawy.Szczególnie polecam edukację kulturalną,bo film,to kultura
a u Ciebie z tym niestety nie ciekawie.Nie popadaj w kompleksy,wszystkiego się można nauczyć!Pozdrawiam i polecam na przyszłość,jak coś napiszesz,to potem to przeczytaj...a dopiero potem naciśniesz przycisk "wyślij".

ocenił(a) film na 3
jerzyzaj

dopisz jeszcze, że skoro innym sie podoba to i mnie musi...koles prezentuje marny poziom i to jest moja opinia, a o moja edukacje sie nie martw :))

zombie1977

A do tego wygląda jak wstrętny, obrzydliwy, obleśny typ... Ciekawe czy go tak do filmu zrobili czy też tak wygląda w rzeczywistości?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones