PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235965}
6,9 13 934
oceny
6,9 10 1 13934
5,7 3
oceny krytyków
Jasne błękitne okna
powrót do forum filmu Jasne błękitne okna

Bardzo refleksyjny, emocjonalny, skłaniający do przemyśleń. Na pewno pod względem
treści jak najbardziej spójny. Czegoś mi jednak w nim zabrakło, czegoś dzięki czemu
mogłabym przeżywać tę historię bardziej intensywnie, utożsamiajac się z losem bohaterów.
Nie do końca pasowała mi również Joanna Brodzik jako Sygita. Rozumiem że nie miała
łatwego zadania wcielając się w rolę chorej na raka kobiety, ale dla mnie byla po prostu
mało wiarygodna. Sceny, które ukazywały jej cierpienie aż raziły jakąś dziwną teatralna
groteską. Za to postać jej córki - Marysi jak najbardziej pozytywna, rozczulająca i ujmująca za
serducho. Jednakże to są tylko i wyłącznie moje subiektywne odczucia a film jak najbardziej
polecam :)

Nieprawda

Hmm... Nigdy nie rozumiałam po co utożsamiać się z losem bohaterów, ale... Chyba, że ktoś się znalazł w podobnej sytuacji. Jak tak to przepraszam.
Joanna Brodzik do tego filmu nie pasuje kompletnie, aż kłuje w oczy. Za to Marysia nadrabia i to z nawiązką, fakt:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones