PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835637}
5,0 15 930
ocen
5,0 10 1 15930
3,5 11
ocen krytyków
Jak zostać gwiazdą
powrót do forum filmu Jak zostać gwiazdą

Patrzę się na tą ładną dziewczynę i się zastanawiam skąd ją znam. Okazuje się, że grała w kilku produkcjach drobne role. Ale dobrze jej z oczu patrzy i myślę, że może dobrze wypaść w tym filmie.

marzena_grams

myślę, że jako młoda aktorka idealnie nadaje się do tej roli. To może być dla niej duża szansa. Jestem bardzo zainteresowana jak wypadnie aktorsko. jeszcze może nas zaskoczyć

ocenił(a) film na 6
marzena_grams

I z tego co wiem to ma jakieś doświadczenie muzyczne, więc może być strzałem w dziesiątkę do tej roli. Zobaczymy

ocenił(a) film na 7
marzena_grams

Nastawiam się na tę dziewczynę pozytywnie. Do tej pory jeszcze nie pokazała na co ją stać, więc ma teraz dużą szansę. Fajnie musiało być zagrać rolę u boku Urszuli Dudziak.

ocenił(a) film na 7
marzena_grams

ja ją kojarzę z drobnej roli w Czasie Honoru. Ogólnie to fajnie, że dostała jakąś pierwszoplanową rolę, niech się rozwija dziewczyna.

marzena_grams

w Barwach Szczescia gra na tvp 2 :P

marzena_grams

DZIEWCZYNA Z GRANATEM!
https://www.youtube.com/watch?v=6pTPMq4ZrGw

ocenił(a) film na 6
marzena_grams

Kurde, ale serio laska jest mega utalentowana. Nieoczywista, naturalna uroda (obczajcie jej instagram), talent wokalny, aktorsko w sumie też jej niczego nie brakuje. W tym filmie spoko, tak dla młodzieży akurat, oby jednak ambitne kino się o nią upomniało!

marzena_grams

Brała udział ladnych parę lat temu w bodajże "Bitwie na głosy" ale niestety jej zachowanie tam totalnie mnie zniechęciło do jej osoby

ocenił(a) film na 7
marzena_grams

Podobna do Evy Green

ocenił(a) film na 6
XGrzegorz

Dokładnie

ocenił(a) film na 6
XGrzegorz

Dokładnie

marzena_grams

Przeciez ona wygrała voice of poland . Byla bodajze w druzynie u gorniak......

kingastr

Sorry.... u steczkowskiej

kingastr

Nie wygrała. Była druga, zaraz za Juanem Carlosem Cano. Przegrała jednym procentem głosów. PS. Sorry za odpowiedź po roku czasu;)

ocenił(a) film na 5
_wilczur_

Strasznie fałjusze w tym filmie

marzena_grams

grała dziw w dziewczynach z dubaju i troche spadla na psy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones